загрузка...

Фільм Інферно (2016)

Inferno
Постер до фільму Інферно (2016)

Професор Гарвардського університету Роберт Ленгдон, використовуючи свій розум і великий обсяг знань, вже встиг розкрити безліч таємниць, які довгі роки залишалися нерозгаданими. За останні роки він взяв участь в декількох небезпечних пригодах, ризикував своїм життям, але з кожної ситуації вийшов переможцем. Він один з найрозумніших людей на планеті і вже багато разів доводив це. Після всіх пережитих подій Роберту вдалося пожити розміреним спокійним життям, в якому майже нічого не відбувається. Але одного разу герой знову виявляється залученим в таємничі події, а починається все з того, що він прибуває до Флоренції, де отримує черепно-мозкову травму.

Професор Ленгдон прокидається в лікарні і розуміє, що нічого не пам'ятає про те, що сталося. Відновити його пам'ять і дізнатися про події минулих днів намагається доктор Сієна Брукс. Роберту доводиться дуже нелегко, так як йому потрібно навчитися відрізняти правдиві спогади від видінь, які почали його відвідувати. Однак часу на відновлення пам'яті не так вже й багато, адже всьому світу загрожує небезпека - жахливий вірус, здатний знищити все населення планети за лічені дні, незабаром може бути поширений. Професору Ленгдону і Сієні Брукс належить розгадати чимало загадок і врятувати світ від знищення. А ключ до розгадки таємниці вірусу якось пов'язаний з першою частиною «Божественної комедії» Данте.

Інформація про фільм Інферно (2016)

Рік: 2016
Країна: США, Угорщина
Кіностудія: Columbia-Pictures
Режисер: Рон Говард
Основні актори: Том-Хенкс, Бен-Фостер Фелісіті Джонс, Ірфан Кхан, Омар Сі, Сідс Бабетт, Кнудсен Ана, Улару Іда

Фільм Інферно (2016) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+18 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам