загрузка...

Фільм Капітан Фантастік (2016)

Captain Fantastic
Постер до фільму Капітан Фантастік (2016)

Лісові хащі на північному заході США. Люди переслідують оленя. Один з них, ще зовсім молодий чоловік, наздоганяє тварину і вбиває її ножем. Батько хлопчика вирізає з туші вбитої тварини серце, маже її кров'ю лоб сина і проголошує, що той сьогодні став чоловіком. Сімейство змиває в струмку маскування з облич і несе тушу оленя до свого дому.

Батько сімейства Бен проводить тренування зі своїми шістьма дітьми. Це сини Бо (юнак, який убив оленя), підліток Релліан і малюк Най. Дівчатка-тінейджери Веспір і Кайлір, а також малятко Заджа. Ці імена дітям придумали їхні батьки, вони абсолютно унікальні і відрізняють своїх носіїв від всіх інших людей. Діти відпрацьовують навики рукопашного бою, відточують мистецтво володіння холодною зброєю. Веспір і Кайлір наносять один одному удари, Най коментує поєдинок, дає підказки, демонструючи неабиякі пізнання в анатомії. Увечері родина збирається біля багаття, розпаленого біля дому. Вони обговорюють прочитані книги, при цьому мова йде не тільки про класику художньої літератури, а й про наукові праці. Потім Бен і Бо грають на гітарах, одна з дівчат награє на губній гармошці, інші члени сім'ї відбивають ритм на ударних інструментах, співають. Всім весело. По завершенню сімейного концерту діти заводять розмову про матір, вони дуже сумують за нею. Дружина Бена Леслі знаходиться далеко від сім'ї, вона лежить в лікарні, у неї проблеми з психікою.

На наступний день Бен з Бо їдуть на власному автобусі (у нього є ім'я - «Стів») в найближчий населений пункт за покупками. З їхньої розмови з'ясовується, що вони дотримуються вкрай лівих політичних поглядів. При цьому вони плутають діалектичний матеріалізм з історичним. Бо отримує пошту. На його ім'я прийшло кілька листів з Гарварда, Прінстона і ще декількох престижних університетів. Він витримав вступні випробування і може вибирати, де йому вчитися. Батькові він про це не говорить. Бен дзвонить сестрі своєї дружини - Харпер, та повідомляє йому, що Леслі покінчила життя самогубством. Похорон через п'ять днів. Харпер нагадує Бену, що його тесть Джек (за його рахунок Леслі поклали в лікарню) не хоче бачити зятя.

Після повернення додому Бен повідомляє дітям сумну новину. Смуток, ридання. Релліан хапає ніж, вигукує погрози на адресу батька, завдає удари холодною зброєю по шафі. Бен розкриває заповіт Леслі. Та, будучи буддисткою, побажала, щоб після смерті її тіло кремували, а прах потім спустили б в унітаз найближчої забігайлівки. На наступний день сім'я знову проводить тренування. Діти цікавляться у батька, коли будуть похорони. Бен знову їде в населені рештою людства місця і з якогось бару дзвонить тестю. Він повідомляє батькові Леслі останню волю покійної. Той відповідає, що поховає дочку з дотриманням християнських обрядів, а зятя, якщо він посміє з'явитися на похоронах, здасть в поліцію. Бен повертається додому, обговорює проблему з дітьми. Ті цікавляться: якщо батька заарештують, чи їх у нього заберуть? Бен каже, що така перспектива цілком реальна. Значить, на похорон вони не поїдуть. Знову тренування. На цей раз зі скелелазіння. Релліан мало не зривається зі скелі, отримує сильні удари, у нього пошкоджено зап'ястя. Бен змушує хлопця впоратися зі своїми проблемами самостійно. Хлопчика відверто дратують педагогічні методи батька. Сім'я сідає в автобус і відправляється в подорож на гірський льодовик. Знову піднята тема похорону. Бен приймає відчайдушне рішення: він розвертає «Стіва» і вони відправляються в Нью-Мексико, де живуть батьки Леслі, і де повинен відбутися похорон. По дорозі обговорюється книга, яку читає одна з старших дівчаток. Це «Лоліта». Заджа задає питання про секс, про згвалтування. Бен дає повні розгорнуті відповіді. Зупинка в придорожньому кафе. Діти запитують у батька, чому всі люди навколо такі жирні. Батько просить їх не сміятися над хворими, сміятися треба тільки над християнами.

«Стіва» зупиняє поліцейський. Коп заходить в салон автобуса, просить у Бена документи, а потім цікавиться, чому діти не в школі. Сімейство виконує цілий концерт. Діти зображують сектантів, співають псалми, переляканий правоохоронець видаляється. Діти зголодніли. Батько пропонує їм виглядати їжу. Неподалік видно невелике стадо овець, але дівчинка-мисливиця, якій доручено забезпечити сім'ю м'ясом, не може вистрілити з лука в беззахисних тварин. Бен зупиняє автобус біля придорожнього кафе. Діти читають меню, цікавляться: що таке гамбургер і кока-кола. Батько каже, що нормальної їжі в цьому місці не знайдеш і сім'я покидає заклад. Бен оголошує операцію «звільнення їжі», яка представляє собою пограбування супермаркету. Бен зображує серцевий напад, відволікаючи, таким чином, персонал магазину від діточок, які тягнуть в автобус зібрану на полицях їжу.

Сімейство влаштовує пікнік. Бен пропонує дітям відсвяткувати день народження лідера Наомі Хомскі. Діти співають пісні, дурачаться. Потім Бен роздає їм святкові подарунки. Всі отримують відмінні мисливські ножі. Тільки маленькій Задже подаровано ілюстрований посібник сексуального життя. Але і їй Бен вручає ніж. Малятко кидає книгу і з захватом виробляє фехтувальні па зі здоровенним тесаком. Релліан влаштовує скандал. Він запитує батька, чому вони не можуть жити, як усі. Чому, наприклад, вони не святкують Різдво, а відзначають день народження Хомсі. Батько відповідає, що святкувати день народження міфічного персонажа - дурість. Він просить сина висловити свої претензії. Якщо його доводи здадуться іншим членам сім'ї переконливими - вони готові поміняти свої погляди. Релліан мовчить.

Бен з дітьми заїжджають до Харпер. Та живе з чоловіком (його звуть Дейв) і двома синами-тінейджерами. За столом розпалюються суперечки. Бен хоче налити дітям вина - Харпер здивована: «Ти їм ще наркотики дай». Бен стверджує, що між вином і креком велика різниця. Доводиться пояснювати Задже, що таке крек. З'ясовується, що у дівчинки назва кросівок «Найк» асоціюється тільки з давньогрецькою богинею перемоги. Дейв висловлює слова співчуття - Бен нагадує, що під час останньої зустрічі він обізвав Леслі. Дейв виправдовується: сестра його дружини сама почала скандалити через те, що в родині Дейва прийнято вживати в їжу цукор. Бен згадує про те, як померла Леслі, Харпер в гніві, вона вимагає не травмувати дитячу психіку. Бен заперечує: він завжди говорить дітям правду. На ніч Бен з дітьми влаштовується у дворі, під відкритим небом. Вранці Харпер пропонує віддати дітей під її з Дейвом опіку, оскільки, проживаючи в лісі, вони не можуть відвідувати школу. Бен пропонує провести експеримент. На кухню викликані сини Харпер (12 і 13 років). Їм поставлено питання: що таке білль про права? Ті відповіді не знають. А восьмирічна Заджа не тільки напам'ять цитує першу поправку до конституції США, але і коментує її зміст.

Наступної ночі екіпаж «Стіва» проводить на трейлерній стоянці. Бо знайомиться з дівчиною ровесницею. Та вражена атлетичними навичками, які Бо демонструє, роблячи вправи з йоги. Натомість Бо набуває отримує еротичний досвід: дівчина його пристрасно цілує. Задоволення від здійснення першого в житті статевого акту Бо позбавлений стараннями матусі своєї подружки. Бо запевняє жінку в тому, що він увійшов в її дочку виключно метафоричним чином і пропонує дівчині руку і серце. Мати з дочкою оцінили красномовство і почуття гумору Бо. На наступний ранок вони махають ручками від'їжджаючому зі стоянки «Стіву».

Бен з дітьми під'їжджають до церкви, де йде заупокійна служба. Бен одягнений в рожевий костюм, діти теж вбралися як на карнавал, один з малюків натягнув на голову протигаз. Сім'я входить до церкви, вмощується на лаву для прихожан. Пастор виголошує промову про покійну. Бен виходить до вівтаря, перериває священика, зачитує заповіт Леслі і вимагає організувати кремацію. Його виводять з церкви. Відбувається розмова Бена з тестем. Той каже, що поховає дочку на кладовищі, а зятя, якщо він буде заважати церемонії, здасть в поліцію. Діти вмовляють батька не вступати в конфлікт, тому що його можуть заарештувати, а їх у нього заберуть. Бен погоджується. Леслі похована на кладовищі. Увечері на трейлерній стоянці засмучений Бен п'є вино. Бо розмовляє з Релліаном. Той стверджує, що батько довів матір до самогубства, що він небезпечний. Бо підходить до батька, показує листи з університетів. Бен обурюється, що син його обманював. Бо заявляє, що йому в усьому допомагала мати (тестування, розсилка документів). Син звинувачує батька в тому, що він виростив їх виродками. Бен заперечує: ти знаєш кілька іноземних мов, вивчив квантову фізику - чому ти ще хочеш навчитися в університеті? Бо каже, що він, його брати і сестри не знають найелементарніших речей, необхідних для життя в суспільстві. Чоловічу розмову переривають дівчатка, вони повідомляють, що Релліан втік до діда. Бен йде до будинку тестя. Його впускає теща, він проходить в кімнату, там дід та онук вправляються на стрілецькому тренажері. Бен вимагає, щоб син пішов з ним. Той відмовляється. Джек розповідає Бену, що він дізнався від хлопчика про їх сімейний спосіб життя. Чому Релліан весь в синцях, як він пошкодив руку, що це за операції в супермаркеті? Джек боротиметься за встановлення опіки над дітьми. Бен продовжує вимагати віддати йому сина все більш енергійно, Джек викликає поліцію, його зять покидає житло тестя ні з чим. Після від'їзду поліцейського екіпажу Бен відправляє Веспір в будинок діда, щоб вона витягла звідти Релліана. Дівчинка підіймається на дах, послизається на черепиці і падає. Її відвозять до лікарні, у неї зламана нога, виявлений перелом одного шийного хребця. Сталося буквально диво, дівчинка могла загинути або стати інвалідом. На милицях і в шийному корсеті вона покидає лікарню.

Бен вирішує залишити дітей дідові з бабусею, щоб не зіпсувати їм життя. Він сідає за кермо спорожнілого «Стіва» і вирушає в дорогу. Але діти не захотіли розлучатися з батьком, вони причаїлися в автобусі, в багажному відділенні. В дорозі вони виказують свою присутність. Відбувається примирення. Навіть Релліан каже, що не відчуває до батька ненависті. Сім'я приймає рішення: воля покійної повинна бути виконана. Вони відправляються вночі на кладовище, виривають труну з тілом Леслі, везуть її на берег океану, веселяться навколо похоронного багаття, після чого їдуть в аеропорт і спускають прах в унітаз громадського туалету. В аеропорту сімейство прощається з Бо, той відправляється в Намібію. Батько повчає сина. Потрібно бути ніжним під час сексу з жінками і взагалі - треба постаратися не загинути. «А тепер забирайся», - каже Бен на прощання сину.

Члени сім'ї, що залишилися в Америці, повертаються до колишнього способу життя на лоні природи. Тільки тепер вони опановують ремесло фермерів, розводять курей-несучок в салоні автомобіля. Всі діти відвідують школу, куди їх доставляє шкільний автобус.

Інформація про фільм Капітан Фантастік (2016)

Рік: 2016
Жанр: Драма
Країна: США
Кіностудія: Electric City Entertainment, Post Haste Digital, ShivHans Pictures
Режисер: Мет Росс
Основні актори: Вігго Мортенсен, Джордж МакКей, Саманта Іслер, Анналіса Бассо, Ніколас Хемілтон, Шрі Крукс

Фільм Капітан Фантастік (2016) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+20 -2 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам