Головна Фільми (2479 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Карти, гроші і два стволи (1998)

Lock, Stock and Two Smoking Barrels
480p Постер до фільму Карти, гроші і два стволи (1998)

Дивитись онлайн українською Карти, гроші і два стволи (1998)

Четверо друзів з Лондона вирішили по-швидкому розбагатіти. Їм вдалося зібрати сто тисяч фунтів, щоб один з них зміг взяти участь в картковій грі, організованій місцевим кримінальним авторитетом на прізвисько Сокира. Яке ж було їхнє розчарування, коли замість очікуваного ними виграшу вони залишилися винні бандиту півмільйона фунтів. Зі своїми боржниками Сокира розправляється найжорстокішими способами і тому друзям терміново потрібно щось вигадувати. Можливість заробити не змушує себе довго чекати і у друзів з'являється зухвалий план пограбування...

Сюжет фільму "Карти, гроші і два стволи"

Четверо друзів живуть в Лондоні і мріють розбагатіти в одну мить. Кожному з них вдалося зібрати по 25 тисяч фунтів і відправити кращого з них на карткову гру до відомого кримінального авторитета на прізвисько Гарі-Сокира. У результаті хлопці не тільки позбавляються своїх 100 тисяч, але ще і залишаються винні 500 тисяч Гаррі. Щоб повернути гроші у них є тиждень і тому вони зважуються на відчайдушний крок. Вони збираються пограбувати банду Дога, яка вирішила пограбувати двох ботаніків, які мають дуже прибуткову нарколабораторію. Для цього вони використовують дві старовинні рушниці, які коштують величезнІ гроші і за якими полює Гаррі.

Два пограбування проходять вдало, але незабаром Дог дізнається, хто його пограбував і тому він зі своєю бандою відправляється до Едді додому. Там вони нариваються на бандитів - покровителів ботаніків. Після цієї заварушки гроші і старовинні рушниці доставляють Гаррі, а Едді з друзями готуються позбутися життя через те, що гроші, які вони підготували для Сокири, пропали. Пізніше вони дізнаються, що їх питання з боргом залагоджено, але все одно потрібно під'їхати в контору Гаррі, щоб залагодити питання з рушницями. Ланцюг безглуздих і випадкових подій призводить до нових смертей і на цей раз гине сам Гаррі-Сокира, а півмільйона фунтів кочують з одних рук в інші. В результаті четверо друзів залишаються без грошей, але з рушницями, від яких вони як доказів хочуть позбутися. В кінці фільму Товстий йде викидати дорогу зброю в Темзу, а в цей час інші дізнаються їх реальну вартість. Всі починають дзвонити Товстому, який вже майже викинув їх у воду.

Показати деталі фільму

Фільм Карти, гроші і два стволи (1998) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.2/10 (461,330 голосів)
Рейтинг: 8.6/10 - 8 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017) Пригоди Паддінгтона 2 (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам