загрузка...

Серіал Картковий будинок (всі серії) (2013-2016)

House of Cards
Постер до серіалуКартковий будинок (всі серії) (2013-2016)

Гучний американський телесеріал, удостоєний премій «Золотий Глобус», двох премій «Еммі» і численних номінацій, знятий в жанрі політичної драми з приголомшливими Кевіном Спейсі і Робін Райт в головних ролях. Продюсерська робота знаменитого режисера Девіда Фінчера ( «Бійцівський клуб», «Зникла»). Френк Андервуд, амбітний конгресмен від демократичної партії, надає значну підтримку на виборах майбутнього президента США, Гарету Вокеру, в обмін на посаду Держсекретаря США.

Вибори проходять успішно, але обіцяна посада йде іншому. Відтепер сенс життя Френка - розквитатися з кожним, підставившим його, і він здатний зламати життя дуже багатьом високопоставленим політикам. У політичній багатоходовому майстерному інтригану допомагатиме його не менше спокусливий і цинічний чоловік. Шантаж, насильство, кров, інтриги і маніпуляції - все, що відбувається в закритих кабінетах, і що велика політика так старанно приховує від своїх виборців, тепер можна подивитися онлайн в серіалі "Картковий будиночок".

Події до того.

У передвиборному штабі святкується перемога новообраного президента США Гаррета Уокера. Конгресмен Френсіс Андервуд з задоволенням переглядає результати перемоги Уокера, який набрав удвічі більше голосів свого суперника. Андервуд пропрацював в Конгресі двадцять два роки і завжди відчуває, звідки вітер дме. Новий президент виглядає багатообіцяюче, у нього чарівна усмішка, але це нічого не означає, тому що без допомоги Андервуда він би не став президентом.

Тому пора подумати про те, що скоро треба буде його призначати на посаду, яку Уокер обіцяв йому в разі своєї перемоги - пост держсекретаря. Френсіс - партійний організатор в нижній палаті, стежить за порядком в Конгресі, що роздирається дріб'язковістю і апатією. Свою частину роботи він відпрацював сумлінно і тепер має намір перебратися до Вашингтона. Разом з дружиною Клер вони їдуть на засідання, де буде оголошено про його призначення. Френк приходить до Кетрін Дюран зі своїми пропозиціями, але вона перериває його і повідомляє, що його кандидатура не буде представлена на пост держсекретаря. Виходить, його обдурили? Використовували?

Інформація про серіал Картковий будинок (всі серії) (2013-2016)

Країна: США
Кіностудія: Netflix,Media Rights Capital,Panic Pictures (II),Trigger Street Productions
Актори: Кевін-Спейсі Робін Райт, Кейт Мара, Корі Стол, Майкл Келі, Молі Паркер та інші.

Серіал Картковий будинок (всі серії) (2013-2016) дивитись онлайн


Оберіть сезон та серію для перегляду онлайн
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює серіал, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

+24 -3 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано: 01.10.2016 р.

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті! Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам