загрузка...

Фільм Керол (2015)

Carol
Постер до фільму Керол (2015)
Людське життя дуже цікава річ. Одна несподівана зустріч може його кардинально змінити в різні сторони. Головна героїня стрічки «Керол» Тереза Беліве відчула це на собі самим дивним чином. Якщо дивитися онлайн на життя цієї жінки, то відразу можна сказати, що нічого особливого в ньому не відбувається. Працює вона в універмазі дизайнером, за що отримує непогану платню. Однак справжніх нових емоцій кохання Тереза дуже давно не відчувала. Час йшов в такій одноманітності, поки в двері її місця роботи не зайшла Керол Ейрд. Це було справжнє кохання с першого погляду. Після цього героїня починає всюди ходити по слідам привабливої дівчини. Вона вирішила зізнатися у почуттях і виявилося, що чарівна незнайомка те саме відчуває по відношенню до Терези. Разом вони вирішують відправитися у подорож по країні. Чоловік Керол запідозрив щось неладне, тому найняв приватного детектива, щоб той прослідкував за дружиною. Він приніс докази зради коханої і тепер перед жінкою стоїть складний вибір – дочка з сім’єю чи кохана. Варто скачати торрент цієї стрічки щоб дізнатися що саме обере Керол для себе. Чи готова вона заради нового прекрасного кохання попрощатися з минулим життям стане відомо лише після перегляду.

Інформація про фільм Керол (2015)

Рік: 2015
Кіностудія: Number 9 Films, Dirty Films, Film4
Режисер: Тодд Гейнс
Основні актори: Кейт-Бланшетт Руні Мара, Кайл Чандлер, Джейк Лесі, Сара Полсон, Джон Маґаро, Корі Майкл Сміт, Кевін Краулі, Нік Паїч, Керрі Браунштейн, Трент Роуленд, Емі Ворнер, Майкл Гейні, Венді Лардін

Фільм Керол (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам