загрузка...

Фільм Кікбоксер (1989)

Kickboxer
Постер до фільму Кікбоксер (1989)

Кінофільм "Кікбоксер" ( "Kickboxer") був створений в 1989 році в Америці режисером Марком ДіСалль. У цьому бойовику про спорт Жан-Клод Ван Дамм, проявив себе не тільки як відмінний спортсмен, але і чудовий актор, завдяки якому фільм отримав величезну популярність. Якісні зйомки, шикарні картини, приголомшливе якість зйомки бойових сцен, все це сприяє тому, щоб глядач відчував себе в центрі подій, прямо на змаганнях. І до цього дня цей шедевр американського кінематографа вважається одним з кращих творінь минулого століття.

У кінострічці йтиметься про братів Курта і Еріка Слоан, які їдуть до Таїланду, щоб довести місцевим майстрам, що у них на батьківщині навчають кікбоксингу на вищому рівні. Ерік Слоан став чемпіоном в Америці, а тут збирається вийти на ринг і битися з Тонгом По, який вважається чемпіоном тут. Але як виявилося, він не зважає на правила спорту, жорстокий і бездушний. Він робить з Еріка повного інваліда. Його брат до цього кікбоксингом не займався, але зараз вирішує навчитися цієї майстерності у кращого тайського майстра Зена. Протягом декількох років він старанно тренується, аби битися з тим, хто покалічив його брата...

Інформація про фільм Кікбоксер (1989)

Рік: 1989
Країна: США
Кіностудія: Kings Road Entertainment
Режисер: Марк Дісалле
Основні актори: Жан-Клод-Ван-Дамм Денніс Алексіо (Dennis Alexio), Денніс Чан (Dennis Chan), Мішель Кіссі (Michel Qissi), Гескель В. Андерсон III (Haskell V. Anderson III), Рошелль Ашана (Rochelle Ashana), Ка Тінґ Лі (Ka Ting Lee) та інші.

Фільм Кікбоксер (1989) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам