загрузка...

Фільм Kingsman: Секретна служба (2014)

Kingsman: The Secret Service
Постер до фільму Kingsman: Секретна служба (2014)

Kingsman - британська секретна служба. За допомогою спеціальних таємних агентів вона рятує Британію і весь світ від лиходіїв вселенського масштабу. Потрапити туди нелегко, занадто важкі вступні випробування. Пройти їх можуть лише найкращі. Але Еггсі пощастило: адже його батько колись ціною власного життя врятував агента служби Гаррі Харта. Втім, чи пощастило? Життя його стає насиченим такими подіями і небезпеками, що про везіння говорити складно. Але Еггсі - хлопець з високим рівнем інтелекту, хорошою кмітливістю і швидкою реакцією. Він хоробрий і вміє приймати правильні рішення.

Близький схід, 1997 рік. Під час бойової операції гине батько Еггсі, рятуючи товаришів ціною свого життя. Його наставник, агент Гаррі Харт (Галахад), приходить до дружини і сина загиблого, щоб вручити їм посмертну нагороду. Це медаль за відвагу, на якій якісь цифри, телефонний номер.

Хлопчик виростає, служить у морській піхоті, а після служби повертається додому. Але відносини з вітчимом не складаються і переростають в гострий конфлікт. Еггсі загрожує тюремний термін за викрадення машини. Він набирає той самий номер на медалі батька, з якою ніколи не розлучається. І Галахад негайно приходить на допомогу, визволяючи його з поліції.

Еггсі потрапляє в команду, де готують суперагентів. З кількох людей тільки двоє проходять всі випробування - Еггсі і Роксі. Їх завдання - стати заміною загиблому агенту Ланселоту.

Тим часом Річмонд Валентайн, особистість ексцентрична, але геніальна, готується завоювати весь світ.

Він виготовляє безкоштовні SIM карти, за якими можна дзвонити і користуватися Інтернетом без обмежень і роздає всім охочим. За допомогою цих карт Валентайн планує викликати неконтрольовану агресію у всього населення Землі. Народ переб'є один одного, а невелика група обраних залишиться жити і насолоджуватися багатством.

Еггсі і Роксі під керівництвом агента Мерліна руйнують плани лиходія і дезактивують SIM карти. Валентайн і його помічниця гинуть, на Землі відновлений мир і порядок.

Інформація про фільм Kingsman: Секретна служба (2014)

Рік: 2014
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Меттью Вон
Основні актори: Колін-Фірт, Семюел-Л.-Джексон, Марк-Стронг, Майкл-Кейн Терон Еджертон, Софі Куксон, Софія Бутелла

Фільм Kingsman: Секретна служба (2014) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+11 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам