загрузка...

Фільм Китайська головоломка (2013)

Casse-tête chinois
Постер до фільму Китайська головоломка (2013)

Руссо Ксавье типовий «нормальний» член суспільства. Закінчив університет. Має престижну роботу. Одружений на гарній дівчині з Англії Венді. Вони разом навчалися в барселонському університеті. Багато разом пережили. У них двоє чудових діточок. Та одного разу Руссо не застає нікого вдома дивитись он лайн. Виявляється дружина зустріла кохання всього свого життя та забрала дітей. Приблизно знаходиться в Нью Йорку. Як так могло статися? Як він міг не помітити зради жінки? Він кохає її до безтями і тому їде за своєю дружиною.

Найшовши свою дружину він бачить, що в неї своє життя і їй він просто не потрібен. Новий відчим теж непогано справляється з батьківськими обов’язками. Життя закінчилось? Ні все тільки починається. Руссо одружується на дівчині китайського походження заради прописки. Знайомиться з її родичами. Як відомо, в китайців їх багато. Вони начебто ведуть подружнє життя, але скоро обман розкривається. Старається триматися «на плаву», знайти хорошу роботу. Погоджується на сурогатне материнство скачати торрент, щоб допомогти подрузі лесбійці завести дитину. Та знову закохується.

З якою із дружин залиться Ксавье? Чи знайде він щастя в чужій країні? Чи повернеться назад до Європи? Як бути з дітьми? Чи віддасть йому на постійне проживання Венді дітей?

Інформація про фільм Китайська головоломка (2013)

Рік: 2013
Країна: Франція
Кіностудія: Opposite Field Pictures, Belgacom, Ce Qui Me Meut Motion Pictures
Режисер: Седрік Клапиш
Основні актори: Ромен Дюріс, Одрі Тоту, Сесіль Де Франс, Келлі Райллі, Сандрін Холт, Флорі Бонавентура, Йохен Хаегеле, Бенуа Жако, Пабло Мюнье - Жакоб, Марго Мансар

Фільм Китайська головоломка (2013) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам