Фільм Клин клином (2012)

Fire with Fire
Постер до фільму Клин клином (2012)

Нестаріючий Брюс Вілліс, темношкіра красуня Розаріо Доусон і зірка романтичних комедій Джош Дюамель в динамічному кримінальному бойовику Девіда Баррета ( «Касл», «Менталіст»). У центрі сюжету - відважний пожежний, який готовий на все, щоб захистити свою кохану жінку... З дитинства Джеремі відчував відповідальність не тільки за себе, але і за людей навколо, саме тому він вибрав гідну і в той же час небезпечну професію пожежника. Герой любить свою роботу і в будь-який час дня і ночі готовий прийти на допомогу до жертв пожежі. Однак він не підозрює, що незабаром сам виявиться таким же безпомічним. Під час одного завдання Джеремі стає єдиним свідком жорстокого вбивства і погоджується дати показання в суді.

Незважаючи на те, що герой відразу ж стає учасником федеральної програми по захисту свідків, злочинець продовжує погрожувати не тільки йому, але і його коханій. Тоді Джеремі вирішує взяти справу в свої руки. Що буде далі ви дізнаєтеся, якщо вирішите дивитися онлайн «Клин клином».

Головний герой картини - пожежник Джеремі, який став випадковим свідком пограбування і вбивства. Відбувшись лише кульовим пораненням, хлопець вижив і погодився давати свідчення проти лідера великого злочинного угруповання, щоб посадити його за ґрати. Він потрапляє під діючу в Америці програму захисту свідків. Хлопцеві загрожує серйозна небезпека, але, на жаль, влада не змогла захистити його сім'ю. З цього моменту і починається кругообіг захоплюючих і небезпечних подій.

Джеремі і його дівчині щодня погрожують, не приховуючи той факт, що небезпека виходить від його опонента в суді. Герой змушений взяти правосуддя у свої руки і почати самостійно вирішувати проблеми з кривдниками. Йому варто бути максимально обережним, так що на лезі ножа балансує ще і життя його коханої дівчини. Це абсолютно змінює хід думок хлопця, так що милосердя не чекайте.

Протягом решти фільму герой успішно виплутується з ситуації, що склалася, адже результат, звичайно ж, буде на користь Джеремі.

Інформація про фільм Клин клином (2012)

Рік: 2012
Країна: США
Кіностудія: Cheetah Vision, Emmett/Furla Films, Envision Entertainment Corporation
Режисер: Девід Барретт
Основні актори: Брюс-Вілліс Джош Дюамель, Розаріо Доусон, Вінсент Д'Онофріо, Кертіс "50 Cent" Джексон, Джуліан МакМегон, Вінні Джонс, Кевін Данн

Фільм Клин клином (2012) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Контакти:
Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам
world-ua.com ©2016
Яндекс.Метрика