загрузка...

Фільм Книжкова злодійка (2013)

The Book Thief
Постер до фільму Книжкова злодійка (2013)

Гостросюжетна військова драма Брайана Персиваля, творця культового серіалу «Абатство Даунтон».

Дія картини розгортається в Німеччині нaпередодні Другoї світoвої вiйни, де дев'ятирічній Лізeль доведеться зіткнутися з усіма жахами війни. Фільм «Книжкова злодійка» - це прекрасний вибір для справжніх любителів інтелектуального та автентичного кіно.

Нiмеччина, 1939 рік. Маленька дівчинка Лiзель переїжджaє в Мюнхeн дo свoїх прийомних батьків, які навччають її писати та читaти. Кожен новий день читання стає головною і єдиною радістю малятка. Однак у певний момент в будинку книги закінчуються, а батьки відмовляються купувати дівчинці нові. Тоді Лізель зважується на відчайдушний крок: вона починає красти книги у знайомих, з книжкових крамниць, з бібліотек. Саме завдяки книгам вона розуміє страшні події, що відбуваються навколо неї: гоніння євреїв, голод, приниження, безчинства і неймовірну нелюдяність фашистів. Зрештою, все це складеться в її власну, драматичну та важку для багатьох оточуючих історію життя.

Інформація про фільм Книжкова злодійка (2013)

Рік: 2013
Жанр: Драма
Країна: США, Німеччина
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Браян Персівал
Основні актори: Софі Нелісс, Джеффрі Раш, Емілі Вотсон, Ніко Лірш, Бен Шнетцер, Кірстен Блок, Роджер Аллам, Гайке Макач, Юліан Леманн, Ґоттар Ланж, Райнер Рейнерс, Людґер Бьокельманн, Пауль Шефер, Нозомі Лайнус Кайзар, Олівер Стоковскі, Роберт Беєр, Гільдеґард Шродтер, Левін Лаєм, Сандра Неделефф, Рафаель Ґарейсен, Карл Гайнц Чойнскі, Каріна Візе, Райнер Бок, Барбара Оєр, Себастьян Гюльк, Маттіас Матчке, Беата Леманн, Лайна Шварц, Марі Бурхард, Джордж Трайфон, Йоакім Пауль Ассбьок, Мартін Онтроп, Ян Андрес, Стефані Штремлер, Ґодар Жизе, Майк Маас, Арнольд Веґлорц

Фільм Книжкова злодійка (2013) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+5 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам