загрузка...

Фільм Колір ночі (1994)

Color of Night
Постер до фільму Колір ночі (1994)

Фільм став знаковим явищем в своєму жанрі, вставши в один ряд з такими його зразками, як "Основний інстинкт", "Останній аналіз" і "Фатальний потяг". Психолог Біл Капа припиняє свою медичну практику після того, як його пацієнтка викидається з вікна прямо на його очах. Вражений цією подією, він їде до свого друга і колеги доктора Боба Муру, але страшні події відбуваються і тут - його друг гине від руки вбивці, і це таємничим чином пов'язане з групою душевнохворих, яку лікував доктор Мур.

Капа береться за розслідування смерті приятеля, для чого він продовжує сеанси психотерапії з його пацієнтами. А паралельно у Білла розвивається роман з чарівною молодою жінкою. Спочатку він буде лише розвагою, яка не має відношення до подій його життя, а потім виявиться головним ключиком, який розкриває вбивство і вирішує психологічні проблеми Біла.

Інформація про фільм Колір ночі (1994)

Рік: 1994
Країна: США
Кіностудія: Hollywood Pictures
Режисер: Річард Раш
Основні актори: Брюс-Вілліс Джейн Марч, Рубен Блейдс, Леслі Енн Воррен, Скотт Бакула, Бред Дуріф, Ленс Генріксен, Кевін Дж. О’Коннор, Ендрю Ловрі, Ерік Ла Салле, Джефф Корі, Кетлін Вілгойт, Ширлі Найт, Джон Бауер, Ейві Корін, Стівен Р. Барнетт, Роберта Сторм, Ерік Аварі, Лена Бенкс, Рейчел Ваґнер

Фільм Колір ночі (1994) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам