Головна Фільми (2844 шт) Серіали (394 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Коматозники (2017)

Flatliners
HD 720p Постер до фільму Коматозники (2017)

Дивитись онлайн українською Коматозники (2017)

Студент-медик Кортні скликає друзів потусуватися в підвалі покинутого корпусу медичного центру. Присутнім вона пропонує ... тимчасово зупинити її серце. Що якщо їм вдасться знайти відповідь на одне з головних питань буття: чи є життя після смерті? Можливість зробити найбільше відкриття в історії науки захоплює однокурсників і штовхає їх на небезпечні експерименти: по черзі кожен з них спробує пережити стан клінічної смерті, а потім розповість про все побачене іншим. Ось тільки поступово експеримент починає виходити з-під контролю: кожен його учасник, переживши ейфорію, стикається зі страшними побічними ефектами.

«Коматозники» Нільса Ардена Оплева («Дівчина з татуюванням дракона», «Містер Робот», «Під куполом») - ремейк однойменного фільму Джоела Шумахера, що вийшов в 1990 році. Творці нової версії фільму прагнули домогтися максимальної достовірності, тому, за їхніми словами, під час зйомок на майданчику працювала ціла команда медсестер, лікарів-рентгенологів, неврологів і нейрохірургів, велися справжні наукові дискусії, а акторам навіть влаштували інтенсив з медицини.

Показати деталі фільму

Фільм Коматозники (2017) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.2/10 (20,359 голосів)
Рейтинг: 8.3/10 - 16 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Смерть Сталіна (2017) Оселя тіней (2017) Дужчий / Сильніший (2017) Інопланетна конвергенція (2017)

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам