загрузка...

Фільм Король Лев (1994)

The Lion King
Постер до фільму Король Лев (1994)

Один з найулюбленіших діснеєвських мультфільмів для кількох поколінь телеглядачів, який досі продовжують дивитись онлайн, незважаючи на те, що він був знятий більше десятиріччя тому назад. В ньому йдеться про те, якими підступними можуть бути навіть найближчі родичі, коли йдеться про боротьбу за владу, а також про те, що справжня дружба та любов здатні творити дивовижні речі і допомагати знайти вихід з найскрутніших ситуацій.

Лев Мустафа – справжній володар Африки, якого поважають та до якого дослухаються усі звірі. В нього є не тільки вірні піддані, але й усе, що потрібно для щастя: любляча дружина та маленький син, яким Мустафа дуже пишається і який має у майбутньому зайняти його місце. Але є в нього також і рідний брат, за підступністю якому нема рівних з усіх живих істот. Він завжди заздрив своєму братові і мріяв зайняти його місце, аля для цього треба було позбавитися самого Мустафи та його сина – маленького Сімби. Врешті решт його дії призводять до смерті Короля, і у звірів Африки з'являється новій король – Шрам.

Хочете дізнатися, що сталося зі справжнім спадкоємцем трону? Як змінилося життя прайду під час правління нового короля? Для цього треба просто скачати торрент і переглянути цей дивовижний мультфільм.

Інформація про фільм Король Лев (1994)

Рік: 1994
Країна: США
Кіностудія: Walt-Disney-Pictures
Режисер: Роджер Аллерс / Roger Allers, Роб Мінкоф / Rob Minkoff
Основні актори: Метью Бродерік / Matthew Broderick, Нікета Калам / Niketa Calame, Джим Каммінгс / Jim Cummings, Джеймс Ерл Джонс / James Earl Jones, Натан Лейн / Nathan Lane, Ерні Сабелла / Ernie Sabella, Джеремі Айронс / Jeremy Irons, Роберт Джилліам / Robert Guillaume, Ровен Аткінсон / Rowan Atkinson, Мойра Келлі / Moira Kelly, Вупі Голдберг / Whoopi Goldberg, Чіч Марін / Cheech Marin

Фільм Король Лев (1994) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+3 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам