Головна Фільми (2844 шт) Серіали (394 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Короткометражні


Найкраще в категорії: Короткометражні


Короткометражні - Дивитись фільми онлайн

Короткометражні

Которкометражні фільми зараз знімають не дуже часто, проте вони завжди привертають увагу людей, які дійсно цікавляться цим жанром. Сюжет таких стрічок зазвичай дуже простий, проте він захоплює кожного, кому довелося побачити хоча б кілька історій. Персонажі короткометражок дуже привабливі. Зазвичай вони втілюють у собі якийсь один характер.

Режисери не намагаються зробити у таких фільмах занадто важкі або багатоярусні конфлікти. Вони навпаки звужують проблему до мінімуму, аби вкластися у відведений час. Дуже часто героям доводиться робити якісь незвичні для них речі. Багато місця відводиться зовнішності персонажа та його мріям.

До короткометражних фільмів можуть долучатися будь-які жанри. І комедії, які зустрічаються найчастіше, і драми. Кожен жанр привносить щось своє у загальну картину світу. Багато ідей змінюють одна одну. Частіше за все режисери створюють привабливі історії, які надовго залишаються пам’яті.

Якщо ви полюбляєте кроткі фільми з сильним фіналом, можете подивитися короткометражки. Проте краще пам’ятати, що у таких стрічках зазвичай дуже сильні сцени. Вони добре запам’ятовуються і можуть ще не один день крутитися у пам’яті після перегляду.

Брейвен (2018) Смерть Сталіна (2017) Оселя тіней (2017) Дужчий / Сильніший (2017) Інопланетна конвергенція (2017)

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам