загрузка...

Фільм Кривавий кулак (1989)

Bloodfist
Постер до фільму Кривавий кулак (1989)

Історія двох братів, які займалися кікбоксингом. Вони жили в різних країнах і вели різний спосіб життя. Майкл жив на Філіппінах і серйозно займався спортом. Він постійно брав участь в змаганнях і нарешті досяг статусу чемпіона. Джейк же вів більш скромний спосіб життя, живучи в Америці. Він займався тим, що тренував дітей у школі.

Одного разу, коли Майкл повертався зі змагань, на нього напав невідомий чоловік. Майкл від несподіванки не зміг зреагувати швидко і відповісти нападнику. У результаті Майкл був убитий. Джейку подзвонили, щоб він приїхав і впізнав брата. Джейк негайно купив квиток на літак і полетів на Філіппіни. До останнього моменту Джейк сподівався, що хтось зіграв з ним злий жарт. Але всі надії пропали, коли він своїми очима побачив тіло брата. Тепер він має намір знайти вбивць у і помститися за брата самому, так як в цій справі помічників у нього немає. Навіть поліція не робить ніяких дій. Доведеться Джейку діяти самотужки.

Інформація про фільм Кривавий кулак (1989)

Рік: 1989
Жанр: Екшн, Спорт
Країна: США, Філіпіни
Кіностудія: New Horizons Picture
Режисер: Теренс Г. Вінклесс
Основні актори: Дон Дракон Вілсон, Джо Марі Авеллана, Роб Кейман, Біллі Бленкс, Кріс Агулар, Майкл Шейнер, Райлі Боуман, Мерелін Баутіста, Кеннет Перлес, Вік Діаз, Нед Ґурані, Фелікс Фаскуаль, Едгардо Кастанеда

Фільм Кривавий кулак (1989) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам