загрузка...

Фільм Кубо і Легенда самурая (2016)

Kubo and the Two Strings
Постер до фільму Кубо і Легенда самурая (2016)

Перші зірки Голлівуду в анімаційній казці для всієї родини.

Давня Японія. Хлопчик Кубо скромно живе в селі, піклуючись про матір. В його тихе життя вриваються духи з минулого, які з'явилися, щоб помститися. Мама Кубо, небожителька, з народження ховала хлопчика в печері, яку він міг покидати лише вдень, щоб Місячний Король не зміг його побачити. Місячний Король - це дідусь Кубо, незадоволений тим, що його дочка не послухалася його і полюбила земного самурая, батька хлопчика.

Кубо - незвичайний дитина. Йому відома таємниця оживлення предметів і віртуозної гри на древньому музичному інструменті сямісен, музика якого може змусити орігамі танцювати прекрасні танці. Такими виставами - танцюючими орігамі - Кубо розважає публіку і заробляє на життя, поки не заходить сонце. Але ось одного разу хлопчик не встигає повернутися в свою домівку вчасно...

Тепер Кубо повинен пройти бій з Місячним Королем, його кровним родичем. Для цього йому потрібно розшукати чарівні обладунки його загиблого батька. Хлопчик відправляється в довгий путь разом з Мавпою, Жуком і чарівним орігамі, які будуть оберігати його в пошуках і нагадувати про дім.

Інформація про фільм Кубо і Легенда самурая (2016)

Рік: 2016
Країна: США
Кіностудія: Laika Entertainment
Режисер: Тревіс Найт
Основні актори: Арт Паркінсон, Шарліз Терон, Ральф Файнс, Кері-Гіроюкі Таґава, Джордж Такей, Руні Мара, Меттью МакКонахі, Міна Нодзі, Бренда Ваккаро, Мейрік Мерф

Фільм Кубо і Легенда самурая (2016) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+23 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам