загрузка...

Фільм Лабіринт Фавна (2006)

El laberinto del fauno
Постер до фільму Лабіринт Фавна (2006)

Дія фільму розгортається в Іспанії, на дворі 1944 рік. Офелія - ​​маленька десятирічна дівчинка, якій довелося разом зі своєю вагітною мамою переїхати в військовий табір, де служить її вітчим, капітан Відаль. Він є офіцером фашистської армії і повинен очистити територію від групи повстанців. Заглиблена в свої фантазії і захоплена казками, дівчинка виявляє неподалік від табору старовинний лабіринт, який давним-давно покинутий. У лабіринті Офелія зустрічає господаря підземелля - Фавна, який здатний відкрити їй дорогу в чарівне королівство.

Фавн - дивна древня істота, яке повідомляє дівчинці, що вона насправді є принцесою з чарівної країни і що це її останнє втілення в даній реальності. У принцеси є шанс повернутися до свого короля-батька, проте спочатку вона повинна пройти випробування.

Перше випробування - врятувати фігове дерево від величезної жаби, яка оселилася в його корінні. Дівчинка проходить його і в результаті отримує ключ, про призначення якого вона дізнається, приступивши до виконання другого випробування. Воно вимагає, щоб Офелія проникла в підземелля, яке знаходиться між світами, і відкрила сховок.

Однак раптово матері Офелії стає погано: у неї починається сильна кровотеча. Тому дівчинка не змогла приступити до виконання другого завдання. Дізнавшись про це, Фавн дає їй корінь мандрагори, який повинен вилікувати її матір, а також чарівну крейду, здатну відкрити потаємні двері. Фавн попереджає Офелію, що в підземеллі живе страшна істота і що та не повинна торкатися до страв та напоїв, які вона зустріне там. Офелія пробирається в підземелля і знаходить в схованці золотий кинджал, однак, всупереч забороні Фавна, йдучи, з'їдає кілька виноградин зі столу. Монстр (Блідий чоловік), який сидів до цього нерухомо, починає переслідувати дівчинку, вбиває двох фей з трьох, однак самій Офелії вдається врятуватися. Втім, завдання провалено...

Фавн дає дівчинці шанс виконати третє завдання, але яким воно буде?

Інформація про фільм Лабіринт Фавна (2006)

Рік: 2006
Кіностудія: Estudios Picasso, Tequila Gang, Esperanto Filmoj
Основні актори: Івана Бакеро / Ivana Baquero, Серхі Лопес / Sergi López, Марібель Верду / Maribel Verdú, Даґ Джонс / Doug Jones, Аріадна Ґіл / Ariadna Gil, Алекс Анґуло / Álex Angulo, Маноло Соло / Manolo Solo, Цезар Ві / César Vea, Рожер Казамайор / Roger Casamajor, Іван Массаґе / Ivan Massagué

Фільм Лабіринт Фавна (2006) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам