Фільм Лелеки (2016)

Storks
Постер до фільму Лелеки (2016)

Колись раніше лелеки займалися тим, що приносили дітей, але зараз вони працюють в службі доставки великого сайту інтернет-продажів. Кращий з кур'єрів - лелека Молодший - скоро повинен отримати підвищення. Все, що від нього вимагається, це не схибити. Але Молодший випадково вмикає машину зі створення дітей і на світ з'являється чарівне маля. Тепер Молодшому потрібно придумати, що з ним робити, поки його бос нічого не дізнався. Разом зі своєю подругою на ім'я Тюльпан Молодший відправляється у велику подорож - він вирішує зробити свою першу доставку дитини.

Опис до мультфільму "Лелеки" 2016 року

Одна велика компанія, в якій працюють лелеки і деякі інші птахи, раніше займалася доставкою дітей. Генеральний директор компанії вирішив припинити доставку дітей і перейти до більш прибуткового заняття - доставки посилок з речами. Остання дитина, яку не змогли доставити до адреси через божевільного лелеку, з чиєї вини був розбитий маячок з адресою доставки, залишилася в компанії. Це була маленька тюльпан. Її поселили в компанії як сирітку.

Минув час і Тюльпан подорослішала - їй виповнилося 18 років. Вона постійно намагається просувати нові ідеї всередині компанії, однак це постійно обертається неприємними наслідками. Тим часом директора збираються призначити президентом компанії, а він в свою чергу обіцяє підвищити свого кращого працівника - молодшого. Він незадоволений тим, що через дії дівчинки їх компанія втрачає прибуток. А оскільки Молодший скоро стане босом, директор наказує йому звільнити її.

Молодший не може сказати дівчинці, що вона звільнена. Він повідомляє їй, що її призначають головою відділу листів і забороняє їй виходити з кімнати, де цей відділ знаходиться. Тюльпан спочатку шалено радіє новому призначенню, але проходить час, в її відділі немає ніякої роботи і їй стає шалено нудно.

В цей же час маленький хлопчик Нейт Гарднер відчуває себе самотнім, тому що його батьки, Генрі і Сара, занадто зайняті своєю роботою і майже не проводять з ним часу. Нейт просить у батьків братика, але ті відповідають йому, що їм і втрьох добре. Незабаром Нейт знаходить стару брошуру служби доставки лелек і придумує, як йому отримати братика. Нейт відправляє їм лист від імені своїх батьків...

Інформація про фільм Лелеки (2016)

Рік: 2016
Жанр: Мультфільми
Країна: США
Кіностудія: Warner-Bros-Pictures
Режисер: Ніколас Столер, Даґ Світленд
Основні актори: Енді Семберґ, Келсі Ґреммер, Дженніфер Еністон, Тай Бурелл, Кіґен-Майкл Кі, Денні Трехо

Фільм Лелеки (2016) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

Рейтинг: 7.2/10 - 4 голосів
Додано:

Останні фільми 2017 року:

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам