загрузка...

Фільм Лев (2016)

Lion
Постер до фільму Лев (2016)
Дев Патель, Ніколь Кідман і Руні Мара в правдивій історії індійського хлопчика Сару Браєрлі, який загубився в п'ять років і жив в приймальні австралійської сім'ї, але несподіваний спалах спогадів змусив його вирушити на пошуки своєї справжньої сім'ї. В одній з найбідніших провінцій Індії жив хлопчик Сару разом зі старшим братом, сестрою-немовлям і мамою, яка кидала всі сили на те, щоб прогодувати сім'ю. Коли брат Сару знаходить собі роботу - перетягувати важкі тюки на вокзалі - хлопчик слідує за ним, але випадково засинає на лавці, а коли прокидається, то не знаходить поруч нікого і з переляку стрибає в перший же поїзд. Так хлопчик опиняється спочатку в Калькутті, потім блукає по брудних індійських притулкам, звідки його забирає пристойна австралійська сім'я. Він став звичайним хлопцем і забув своє повне поневірянь минуле, проте через чверть століття за допомогою туманних спогадів і сервісу Google Earth Сару вирішує знайти свою рідну сім'ю.

Інформація про фільм Лев (2016)

Рік: 2016
Кіностудія: Weinstein Company, The, Screen Australia, See-Saw Films
Режисер: Ґарт Девіс
Основні актори: Ніколь-Кідман Дев Патель, Руні Мара, Девід Венгем, Санні Павар, Абхішек Бхарате, Пріянка Бозе, Таннішта Чаттерджі, Дівіан Ладва, Діпті Навал

Фільм Лев (2016) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+21 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам