загрузка...

Фільм 8 жінок (2001)

8 femmes
Постер до фільму 8 жінок (2001)
50-ті роки минулого століття, Франція. У заміському будинку збирається велика родина, щоб зустріти Різдво. Але святу відбутися не судилося. У своїй спальні знайдений мертвим голова сім'ї, єдиний чоловік у будинку. Поліцію викликати не вдається - телефон мовчить. Не вдається і покинути будинок - машини не заводяться, ворота занесені снігом і не відкриваються. Вісім жінок виявляються відрізаними від навколишнього світу. І одна з цих жінок - вбивця. Дружина вбитого, її сестра, мати і дочки, покоївка, вона ж - коханка покійного, його сестра, економка - берегиня сімейних таємниць... У кожної з них був мотив для вбивства. За одну цю ніч вони пізнають один про одного настільки, наскільки не пізнали за все своє життя. Але жінки зайняті не тільки з'ясуванням стосунків і пошуком вбивці. Ще вони танцюють і співають... Дивіться найзнаменитіший фільм культового французького режисера Франсуа Озона «8 жінок», визначити жанр якого просто неможливо. Ретро-детектив і мюзикл, філософська драма і соціальна сатира - кожен глядач знайде в цьому фільмі те, що йому сподобається. Чудовий акторський ансамбль (Даніель Дарині, Катрін Деньов, Ізабель Юппер, Еммануель Беар, Фанні Ардан та інші) отримав Срібного Ведмедя Берлінського кінофестивалю за видатні художні досягнення.

Інформація про фільм 8 жінок (2001)

Рік: 2001
Кіностудія: Canal+,France 2 Cinema
Режисер: Франсуа Озон
Основні актори: Даніель Дарьйо / Danielle Darrieux, Катрін Деньов / Catherine Deneuve, Ізабель 'Юпер / Isabelle Huppert, Еммануель Беар / Emmanuelle Béart, Фані Ардан / Fanny Ardant, Вірджинія Ледуаєн / Virginie Ledoyen, Людівін Саньї / Ludivine Sagnier, Фірмін Рішар / Firmine Richard, Домінік Ламюр / Dominique Lamure

Фільм 8 жінок (2001) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам