загрузка...

Фільм Червоний барон (2008)

Der Rote Baron / The Red Baron
Постер до фільму Червоний барон (2008)

Дії художнього фільму «Червоний Барон» розгортаються на початку ХХ столітті за часів Першої світової війни і оповідають про життя знаменитого німецького льотчика, аса у своїй справі, барона Манфреда фон Ріхтгофена. Бойові дії на фронті призвели до того, що молодий, зухвалий і самовпевнений хлопець Манфред фон Ріхтгофен подається в авіацію. Цей крок не був помилковим і привів хлопця до світової слави. Ставши професійним льотчиком, на своєму винищувачі Манфред збив немало супротивників, але сприймав повітряні бої як свого роду змагання на звання кращого аса.

Однак юнацький запал і несерйозність по відношенню до війни незабаром проходять. Закоханість у сестру милосердя Кейт допомагає Манфреду подорослішати, перетворитися з палкого юнака в справжнього розважливого чоловіка, чоловіка який стає кращим асом за весь час Першої світової війни, в льотчика-винищувача на прізвисько "Червоний Барон", який наводив жах на ворогів.

Інформація про фільм Червоний барон (2008)

Рік: 2008
Кіностудія: Niama Film
Режисер: Ніколай Мюллершьон
Основні актори: Томаш Коутнік (Tomás Koutník), Томас Ібл (Tomás Ibl), Маттіас Швайґьофер (Matthias Schweighöfer), Максім Мегмет (Maxim Mehmet), Ганно Коффлєр (Hanno Koffler), Тіль Швайґер (Til Schweiger), Річард Крайчо (Richard Krajco), Джозеф Файнс (Joseph Fiennes), Штеффен Шрьодер (Steffen Schroeder), Лена Гіді (Lena Headey), Ондрей Волейнік (Ondrej Volejník), Іржі Воганка (Jirí Wohanka), Івета Іржічкова (Iveta Jirícková)

Фільм Червоний барон (2008) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам