загрузка...

Фільм Експрес (2008)

The Express
Постер до фільму Експрес (2008)
На жаль, багатьом людям важко зрозуміти як складно жилося темношкірому населенню Америки в минулих століттях і навіть у першій половині ХХ століття, коли рабство вже не існувало, але існувала жорстка дискримінація і процвітав расизм. Дії спортивної драми "Експрес: Історія легенди спорту Ерні Девіса" починаються в кінці 40-х років минулого сторіччя в містечку Юніонтаун, штат Пенсільванія. Саме тут, у великій родині живе простий темношкірий хлопчина Ерні Девіс, який з ранніх років дуже любить спорт. Після переїзду з матір'ю в Нью-Йорк його життя сильно змінюється: хлопчик потрапляє в спортивну школу з американського футболу. Через пару років талановитого Ерні зауважує тренер Бен Шварцвальдер, який і відкриває хлопцю двері у світ великого спорту. Однак, перед тим, як стати першим темношкірим гравцем, що переміг у чемпіонаті з американського футболу, Ерні Девісу довелося пройти черга багато перешкод.

Інформація про фільм Експрес (2008)

Рік: 2008
Країна: США, Німеччина
Кіностудія: Davis Entertainment
Режисер: Гері Фледер
Основні актори: Роб Браун, Денніс Куейд, Деррін Девітт Хенсон, Омар Бенсон Міллер, Нелсан Елліс, Чарльз Даттон, Джастін Мартін, Джастін Джонс, Онжаню Елліс

Фільм Експрес (2008) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам