загрузка...

Фільм Ерін Брокович (2000)

Erin Brockovich
Постер до фільму Ерін Брокович (2000)
Роботу Джулії Робертс, яка принесла їй численні нагороди (в тому числі Оскар і Золотий Глобус) ви можете дивитися онлайн в стрічці «Ерін Брокович». Чудовий фільм, заснований на реальних подіях, про розлученій жінці з трьома дітьми, у якій немає освіти, але є гостра потреба в грошах, неймовірне бажання працювати, впевненість в собі і природна чарівність. «Ерін Брокович» - це класичне втілення американської мрії, заломлення в простий і доброї історії про невпинному прямування до своєї мети, яке завжди приносить очікуваний результат. Цей фільм відрізняється неймовірно життєствердним ефектом, який залишається після його перегляду, адже крім прагнення до успіху, один з головних мотивів фільму - це людинолюбство і допомогу ближньому. Безсумнівно, Ви будете співпереживати головній героїні, ніби розділяючи з нею її успіхи і невдачі. Джулія Робертс зіграла тут вище всяких похвал і чудово впоралася з образом Ерін Брокович - юриста-самоучки і борця за справедливість. Подивитися фільм "Ерін Брокович" онлайн ви можете в хорошій якості. Приємного перегляду!

Інформація про фільм Ерін Брокович (2000)

Рік: 2000
Країна: США
Кіностудія: Columbia-Pictures
Режисер: Стівен Содерберг
Основні актори: Джулія-Робертс, Аарон-Екгарт Альберт Фінні, Девід Брісбін, Доун Дідавік, Валенте Родрігес, Кончата Феррелл, Джордж Рокі Салліван, Пет Скіппер, Джек Гілл

Фільм Ерін Брокович (2000) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам