загрузка...

Фільм Люди честі (2000)

Men of Honor
Постер до фільму Люди честі (2000)
Драма «Військовий пірнальник» або «Люди честі», якщо дослівно, режисера Джорджа Тіллмана-молодшого створена за мотивами справжньої історії життя офіцера військово-морського флоту США, легендарного водолаза Карла Брошіра. Дивитися онлайн цю історію, на піку акторських можливостей розіграну зоряним голлівудським складом (Кьюба Гудінг-молодший, Роберт Де Ніро, Шарліз Терон) ми рекомендуємо шанувальникам суворих чоловічих історій про сильних духом. Друга світова відгриміла. Простий темношкірий хлопчина Карл мріє про кар'єру на флоті. Він надходить в школу військових нирців під початок досвідченого підводника Леслі Сандея, переконаного, що таким як Карл можна довірити лише драїти палубу або варити компот. Амбіційний новачок готовий витерпіти всі випробування і приниження (а їх буде чимало), аби наблизитися до своєї мрії і домогтися того, щоб до нього почали ставитися з належною повагою. Але зломити упередження безпосереднього командування - це одне, а пробитися крізь бюрократичну стіну - зовсім інше.

Інформація про фільм Люди честі (2000)

Рік: 2000
Країна: США
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Джордж Тіллман мол.
Основні актори: Роберт-Де-Ніро, Кюба-Гудінг-мол, Шарліз-Терон Онжаню Елліс / Aunjanue Ellis, Хел Холбрук / Hal Holbrook, Майкл Рапапорт / Michael Rapaport, Пауерс Бут / Powers Boothe, Девід Кіт / David Keith, Холт МакКеллані / Holt McCallany, Девід Конрад / David Conrad, Джошуа Леонард / Joshua Leonard, Карл Ламблі / Carl Lumbly

Фільм Люди честі (2000) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам