загрузка...

Фільм Щоденник баскетболіста (1995)

The Basketball Diaries
Постер до фільму Щоденник баскетболіста (1995)
Фiльм "Щoденник баскетболіста" (The Basketball Diaries) зaснований нa рeальних пoдіях з автобіографічної книги Джимa Керролла. Кінострічка прo шістнадцятирічного хлопця Джима Керролла (роль виконав Лeонардо ДіКапріo), який, як і всі підлітки його віку вчиться в школі, грає в баскетбол, пише гарні вірші. Але Джиму хочеться додати в своє життя чогось нового, спробувати те, що ще ніколи не пробував. Він з друзями наважується спробувати наркотики. Спочатку вони думали, що від однієї дози нічого не станеться. Талановиті хлопці непомітно потрапляють в лапи наркотичної залежності. Старшокласники швидко приохотилися до героїну і все пішло прахом. Все що їх нині цікавить - це де дістати ще наркотиків. Заради чергової дози вони готові на все: приниження, брутальність і навіть вбивство. Фільм яскраво показує проблему наркотичної залежності. У даній картині дуже точно показують життя наркоманів на вулиці, без прикрашання життєвих реалій. Як наркотична спрага в лічені дні з обдарованого підлітка перетворює його на безнадійного наркомана.

Інформація про фільм Щоденник баскетболіста (1995)

Рік: 1995
Країна: США
Кіностудія: New-Line-Cinema
Режисер: Скотт Келверт
Основні актори: Леонардо-Ді-Капріо, Марк-Волберг, Майкл-Імпериолі Лоррейн Бракко, Ерні Хадсон, Джеймс Мадіо, Патрік МакГоу, Бруно Кірбі, Джульєтт Льюїс

Фільм Щоденник баскетболіста (1995) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам