Фільм Список Шиндлера (1993)

Schindler's List
Постер до фільму Список Шиндлера (1993)
Фільм заборонений до показу в Індонезії. Офіційна причина: велика кількість оголеної натури. Неофіційна: антисемітські настрої всередині держави. Сценарій «Списку Шиндлера» довго кочував від одного режисера до іншого, поки не опинився нарешті в руках творця «Щелеп» і «Інопланетянина». Фільм розповідає про реально жив людині, німецькою бізнесмена, великому фабриканта, Оскара Шиндлера, якому під час масових репресій вдалося врятувати сотні життів в таємниці від головного режиму. У 1939 році Шиндлер вперше пріехалт в Польщу, де планував розгорнути виробництво емальованих виробів. За допомогою численних зв'язків, підкупів і домовленостей йому вдалося побудувати завод і найняти робочими виключно євреїв, що згодом дозволило їм вижити. Протягом усієї війни він рятував життя, в тому числі зупинивши два вагона з дітьми і жінками, приготованими для Освенцима. Після того як Шиндлер умовив високопоставленого офіцера СС не спалювати своїх робочих, йому дозволили скласти список тих, хто залишиться в живих. У нашому інтернет-кінотеатрі у вас є можливість подивитися онлайн «Список Шиндлера» - найдорожчий чорно-білий фільм, який до того ж став володарем семи «Оскарів» у 1994 році, принісши Стівену Спілбергу дві статуетки - як режисерові і як продюсеру. Подивитися фільм "Список Шиндлера" онлайн ви можете в хорошій якості. Приємного перегляду!

Інформація про фільм Список Шиндлера (1993)

Рік: 1993
Жанр: Біографічний, Драма, Історичний, Військовий
Країна: США
Кіностудія: Universal-pictures
Режисер: Стівен-Спілберг
Основні актори: Ліам-Нісон, Бен-Кінгслі Ральф Файнс / Ralph Fiennes, Керолайн Ґудолл / Caroline Goodall, Джонатан Сеґал / Jonathan Sagall, Ембет Девідц / Embeth Davidtz, Малґозата Ґебел / Malgorzata Gebel, Шмуель Леві / Shmuel Levy, Марк Іванір / Mark Ivanir, Беатріс Макола / Béatrice Macola

Фільм Список Шиндлера (1993) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

Рейтинг: 0/10 - 0 голосів
Додано:

Останні фільми 2017 року:

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам