загрузка...

Фільм Впіймай мене, якщо зможеш (2002)

Catch Me If You Can
Постер до фільму Впіймай мене, якщо зможеш (2002)
У 1963 році підліток Френк Ебегнейл живе в Нью-Йорку разом з батьками. Але незабаром у сім'ї закінчуються гроші, і вони змушені переїхати зі свого великого будинку в маленьку квартиру, а через якийсь час батьки героя і зовсім вирішують розлучитися. Після цього Френк тікає з сім'ї. Коли у нього закінчуються гроші, то хлопець починає займатися шахрайством, і незабаром розміри його афер починають збільшуватися. Він навіть прикидається пілотом літака, щоб підробляти чеки Пан Американ, що дозволяє йому вкрасти майже три мільйони доларів. У цей час агент ФБР по боротьбі з шахрайством Карл Хенретті починає вистежувати Френка. Одного разу герої зустрічаються в готелі, де Френк переконує Карла, що його ім'я Баррі Аллен, і він працює в Секретної службі. Хенретті занадто пізно розуміє, що його провели. Уже на Різдво шахрай телефонує Френку і вибачається, що провів його, на що агент ФБР відповідає, що скоро зловить його. Френк тим часом вже дається взнаки за адвоката і лікаря, а також закохується в дівчину на ім'я Бренда. Пізніше він розкриває їй правду про себе і просить бігти разом з ним. Карл наздоганяє шахрая, і той знову змушений бігати, але перед цим він просить Бренду зустрітися з ним через два дні на умовленому місці. Через два дні Френк бачить, як дівчина чекає його, але також він бачить агентів ФБР, які вичікують його, і вирішує втекти в Європу. Сім місяців по тому Хенретті повідомляє босові, що Ебегнейл підробляє чеки по всій західній Європі і просить дозволу виїхати за ним. У Франції Карл знаходить Френка і бере його під варту. У літаку Френк дізнається, що його батько помер. Убитий горем, він тікає з літака і повертається до свого старого дому, де зустрічає свою матір і зведену сестру, а потім здається владі. Шахрая засуджують до 12 років позбавлення волі. Але Карл вмовляє дозволити Френку працювати разом з ним, тому що він краще за всіх розбирається в шахрайстві. Так вони починають працювати разом і стають друзями.

Інформація про фільм Впіймай мене, якщо зможеш (2002)

Рік: 2002
Країна: США
Кіностудія: DreamWorks-SKG
Основні актори: Леонардо-Ді-Капріо, Том-Хенкс, Крістофер-Уокен Мартін Шин, Наталі Бей, Емі Адамс, Джеймс Бролін та інші.

Фільм Впіймай мене, якщо зможеш (2002) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам