загрузка...

Фільм Тигр, що підкрадаєтьcя, дракон, що зачаївся (2000)

Wo hu cang long
Постер до фільму Тигр, що підкрадаєтьcя, дракон, що зачаївся (2000)
Найбільшого майстра бойового мистецтва Лі Му Бая останнім часом стали обтяжувати битви і поєдинки. Свою зброю, яке супроводжувало його все життя, він передає в руки надійного друга, і зі спокійною душею хоче зайнятися медитацією. Нова власниця меча (Шу Ліен) стикається з владної і войовничої дівчиною на ім'я Джен. Вона - дочка політика, а також злодійка, яка здатна втертися в довіру до будь-якій людині. Вона розповідає про свою печальної love story і про те, як її насильно хочуть видати заміж. Берегиня клинка співчуває бідоласі, і в той же час замислюється про особисте життя (вона давно відчуває світлі почуття по відношенню до Лі Му Баю, ось тільки зізнатися в цьому гордість не дозволяє). Далі гостя викрадає легендарний меч із зеленої сталі, і забирається геть. Прибулий незабаром власник реліквії відправляється в погоню. Він дізнається, що злодійка є ученицею вбивці його вчителя. Проте воїну вдається переманити дівчину на свій бік, пообіцявши навчити її справжнім навичкам бойового мистецтва. Однак колишньому наставнику - вельми кровожерливої ​​жінці - така ідея припала до смаку. І вона заманює героїв в ущелину в горах. Потім, вискочивши зі свого укриття, моментально завдає смертельні поранення Лі Му Баю, вразивши майстра отруєними голками. Але це був і її останню мить життя. Фінальна сцена фільму трагічна, тому що герой лежить на руках у Шу Ліен, гинучи від отрути. Звичайно, Джен кинулася за заповітним антидотом, але вже було пізно.

Інформація про фільм Тигр, що підкрадаєтьcя, дракон, що зачаївся (2000)

Рік: 2000
Кіностудія: Asia Union Film
Режисер: Енг Лі
Основні актори: Юнь-Фат Чоу, Мішель Йео, Чжан Цзиі, Чен Чанг, Лун Сіхун, Пей-пей Ченг, Лі Фацзен, Гао Сянь, Хай Янь, Ван Демін

Фільм Тигр, що підкрадаєтьcя, дракон, що зачаївся (2000) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам