загрузка...

Фільм 13-й воїн (1999)

The 13th Warrior
Постер до фільму 13-й воїн (1999)
«13-й воїн» - пригодницький фільм, знятий за мотивами роману Майкла КРАЙТ «Пожирачі мертвих». Сюжет розгортається в першій половині X століття, коли арабський аристократ, поет і мандрівник Ахмед ібн Фадлан, вигнаний з двору халіфа за підозрою в подружній зраді, як посланника держав Сходу вирушає в далекі північні краї до берегів непокірних вікінгів. Прибувши в намічені землі, ібн Фадлан дізнається про історію про загадкове племені Пожирачів трупів, нападаючому на тутешні села і не полишає після себе нічого, крім гір людських кісток. Маючи намір здолати таємничого ворога, північні воїни відправляються за порадою до ворожки, від якої дізнаються, що в похід проти смертежерів слід відправитися загону з тринадцяти чоловік, причому один серед них повинен бути чужинцем. Не те щасливий випадок, не те зловісний рок відводить місце тринадцятого воїна тільки що прибув Ахмеду. Аби не допустити розгнівати забобонних жителів півночі, озброївшись мечем поет разом з вікінгами відправляється на пошуки звіроподібного противника, чиє ім'я навіть найпалкіші сміливці вимовляють з трепетом і небажанням.

Інформація про фільм 13-й воїн (1999)

Рік: 1999
Країна: США
Кіностудія: Touchstone-Pictures
Режисер: Джон МакТірнан
Основні актори: Антоніо-Бандерас Дайен Венора (Diane Venora), Омар Шаріф (Omar Sharif), Володимир Кулич (Vladimir Kulich), Денніс Сторхой Dennis Storhoi)

Фільм 13-й воїн (1999) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+4 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам