загрузка...

Фільм Безсмертні / Війна Богів: Безсмертні (2011)

Immortals
Постер до фільму Безсмертні / Війна Богів: Безсмертні (2011)
Тесей - молодий селянин, дуже розумний і сильний хлопець. Він живе на околиці невеликого селища, займається землеробством, а також вчиться володінню списом і мечем. Його мати часто ходить в храм, щоб попросити у богів підтримки. Коли Тесей досяг повноліття, цар Гіперіон почав пошуки Епірського лука, який допоможе йому звільнити титанів з в'язниці в горі Тартар і повернути їм владу над світом людей. Попутно він завойовує Елладу, відправляючи жителів захоплених територій працювати на рудниках. Війська приходять в село Тесея, вбивають його мати і відправляють юнака добувати вугілля. Там він зустрічає Федру, віщунку, що розгледіли в своєму новому знайомому героя, якому визначено звільнити країну від гніту Гіперіона. Їм вдається втекти з рудника. Оракул вмовляє Тесея повернутися додому і поховати тіло матері землі. Ніч перед від'їздом юнака вони проводять в одному ліжку. Пізніше у них народиться син. Після обряду поховання головний герой випадково знаходить в храмі заповітний цибулю і вбиває мінотавра, посланого царем. Він з Федра вирушає за владикою. Пізніше полчища солдатів забирають у них священний артефакт. З його допомогою владика Еллади звільняє титанів. Тесей гине в битві і підноситься на Олімп, а Зевс перемагає ворогів і руйнує їх темницю. В кінці фільму він попереджає сина головного героя про майбутню війну на небесах, в якій його батько встане на сторону богів.

Інформація про фільм Безсмертні / Війна Богів: Безсмертні (2011)

Рік: 2011
Країна: США
Кіностудія: Relativity Media
Режисер: Тарсем Сінг
Основні актори: Мікі-Рурк Генрі Кавілл, Фріда Пінто, Келлан Латс, Люк Еванс, Джон Харт, Ізабель Лукас, Стівен Дорфф, Корі Севье, Стів Байерс, Романо Орзарі, Стівен МакХетті, Пітер Стеббінгс, Джозеф Морган, Деніел Шарман

Фільм Безсмертні / Війна Богів: Безсмертні (2011) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам