загрузка...

Фільм Бунраку (2010)

Bunraku
Постер до фільму Бунраку (2010)
Світ - це театр, а люди в ньому актори. Кожна людина сама вибирає собі роль і в підсумку тільки він відповідає за те, що з ним відбувається і за те, в кого він перетворився. Художній фільм; Бунраку відображає світ саме у вигляді театру. Вигадане місто - це сцена, а населяють його люди - ляльки, лише маріонетки в руках хитрого ляльковода. Тихий місто тільки з вигляду здається тихим, а насправді він підпорядкований жорстокої банді вбивць під керівництвом якогось Николи Дроворуба, який тероризує всіх жителів, тримаючи їх у постійному страху. Але одного разу в місто прибувають двоє таємничих мандрівників, один з яких ковбой, а другий самурай. Обидва мандрівника є борцями зі злочинністю. Кожен переслідує свою мету, але вони об'єднують свої зусилля проти спільного ворога, який несе лише зло. Режисер фільму досить цікаво і незвично представив справжній світ, порівнявши його з ляльковим театром, адже Бунраку - це японський театр ляльок, якими керують кілька ляльководів.

Інформація про фільм Бунраку (2010)

Рік: 2010
Країна: США
Кіностудія: Snoot Entertainment
Режисер: Гай Моше
Основні актори: Вуді-Гаррельсон, Демі-Мур Джош Хартнетт, Гакт, Кевін МакКідд, Рон Перлман, Хорді Молла, Шун Сугата, Емілі Кайхо, Майк Петтон

Фільм Бунраку (2010) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам