загрузка...

Фільм Царство небесне (2005)

Kingdom of Heaven
Постер до фільму Царство небесне (2005)
Коваль Баліан ховає сина, а його дружина зводить рахунки з життям. Здавалося б, на очах у героя руйнується весь світ. Але через французькі землі, де він живе, слід загін хрестоносців, що прямує на Близький Схід. Серед лицарів - барон Готфрід, що повідомляє, що він справжній батько Баліана. Після сварки з злодійкувато священиком коваль біжить зі свого міста, приєднавшись до походу. Але їх наздоганяє загін солдатів, якому наказано доставити молоду людину в суд за розправу над пастором. Хрестоносці відбивають хлопця, але барон отримує важке поранення. Уже в сицилійських Мессіна, вмираючи, Готфрід присвячує сина в лицарі. Під час шторму кораблі зазнають аварії, виживає тільки Баліан. Через ворожі пустелі він досягає Єрусалиму, звідки потрапляє в маєток свого батька. Тут молодий лицар знайомиться з сестрою єрусалимського короля, красунею Сібіл. З розмов при дворі стає відомо, що світ на святій землі дуже крихкий. Ватажок сарацинів тільки і чекає приводу, щоб напасти на священне місто, а тамплієри під приводом звільнення Палестини збагачуються за рахунок грабежів. Незабаром зав'язується сутичка з мусульманами, в якій гине велика частина загону Баліана. Але королю вдається укласти перемир'я, після чого він помирає. Перелякані тамплієри знову учиняють різанину і провокують ще одне, більш масштабне бій. Багато лицарі відрікаються від своїх кровожерливих соратників і залишають Єрусалим. Баліан з жменькою хрестоносців змушений боронити місто, але сили нерівні, і він погоджується на капітуляцію. Повернувшись в рідну Францію разом з Сібіл, молодий чоловік знову стає простим ковалем і відкидає шанобливе пропозицію короля Річарда очолити новий хрестовий похід.

Інформація про фільм Царство небесне (2005)

Рік: 2005
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Рідлі-Скотт
Основні актори: Орландо-Блум, Едвард-Нортон, Єва-Грін, Джеремі-Айронс, Ліам-Нісон Александр Сіддінг, Мартон Ксокас, Девід Тьюліс

Фільм Царство небесне (2005) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+24 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам