загрузка...

Фільм Герой-Одинак (1996)

Last Man Standing
Постер до фільму Герой-Одинак (1996)
За часів сухого закону в Америці самотній мандрівник Джон Сміт під час подорожі Нью-Джерсі в Мексику проїздом зупиняється на відпочинок в невеликому, курному й непримітному техаському містечку Єрихон. У цьому містечку давно не можуть поділити владу дві банди бутлегерів - італійця Строззі і ірландця Дойла. З усіх речей у головного героя - невеликий саквояж і стара машина. Нічим не привабливий для банд спочатку, Джон стає цікавим об'єктом після того, як йому довелося взяти участь у перестрілці. Після цього обидві банди хочуть бачити Джона у своїх рядах. Не відмовляючи нікому, Сміт примикає то до однієї банди, то до іншої. У влучності стрільби йому немає рівних, так що число жертв героя збільшується з кожною кулею. Його удавана безпринципність - йому все одно в якій команді грати - насправді пояснюється власними інтересами. А участь у перестрілках Джону тільки на руку. Він невблаганно наближається до вирішення свого таємничого завдання.

Інформація про фільм Герой-Одинак (1996)

Рік: 1996
Країна: США
Кіностудія: New-Line-Cinema
Режисер: Уолтер Хілл
Основні актори: Брюс-Вілліс Брюс Дерн, Вільям Сендерсон, Крістофер Вокен, Дівід Патрік Келлі, Каріна Ломбард, Нед Ейзенберг, Александра Пауерс, Майкл Імперіолі, Кен Дженкінс, Р.Д. Колл, Тед Маркленд, Леслі Манн, Патрік Кілпатрік, Луїс Контрерас, Рейнор Шайні, Тайні Рон, Джон Пекстон, Майкл Кавалері, Ханнес Фрітш, Майкл Страссер, Метт О`Тул, Лін Шей, Ларрі Холт, Аллан Граф, Кассандра Гава, Ренді Холл, Джиммі Ортега, Томас Розалес мол., Крістофер Дойл, Джім Палмер, Керрі Лінч, Пол Лайонс, Майкл МакБрайд, Скотт Пірс, Скотт Страндт, Джім Вілкі, Ендрю Елден, Арні Елперт, Філіп Чіано, Роберт Коффі, Майкл Кордеріо

Фільм Герой-Одинак (1996) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам