загрузка...

Фільм Грім у тропіках (2008)

Tropic thunder
Постер до фільму Грім у тропіках (2008)
Глядачеві демонструються трейлери фільмів з кінозірками: претензійною Кірком Лазерус, деградантів Джеффом Портноу і, нарешті, з тегом Спідманом в ролі патетичного героя-одинака. Всі ці актори-невдахи об'єднуються в новому проекті про війну у В'єтнамі. На майданчику відбувається ПП: вибухає весь запас піротехніки на 4 мільйони доларів. Режисер в паніці після нагінки, яку йому влаштував продюсер Гроссман, і йде на ризик - організовує бюджетну зйомку прихованими камерами в джунглях. Занедбані в дикі умови Спідман, Лазерус і Кравець повинні слідувати карті і виконати місію, прописану в сценарії. За незнання зірок закинули на територію, яка кишить наркоторговцями. Бандити стежать за людьми в камуфляжі, тим часом загін акторів так і не може з'ясувати, хто тут головний. Спідман гордовито залишає групу і потрапляє в полон. Незабаром до нього приєднуються інші кінематографісти, разом з вертольотом, на якому організовувалася висадка. Залишилися на волі колеги виявляють бандитський гніздо і розуміють, що тільки через нього лежить шлях до свободи. Тим часом наркоторговці намагаються отримати викуп за заручників. Гроссман миттєво відмовляється, оскільки виплати страхової компанії можуть покрити всі збитки від фільму. Покинуті напризволяще, актори вирішують організувати шалену диверсію, щоб пробратися в бандитський лігво. Вони захоплюють вертоліт, звільняють полонених і дивом повертаються додому. В останніх кадрах Спідман приймає з рук Лазерус «Оскара» за фільм про історію створення фатальний кінокартини. Гроссман, який збагатився на цій авантюрі, починає хвацько танцювати.

Інформація про фільм Грім у тропіках (2008)

Рік: 2008
Кіностудія: DreamWorks-SKG
Режисер: Бен Стілер
Основні актори: Роберт-Дауні-Молодший, Джек-Блeк, Бен-Стіллер Джеф Кан (Jeff Kahn), Ентоні Руйвівар (Anthony Ruivivar), Джей Барушель (Jay Baruchel), Брендон Т. Джексон (Brandon T. Jackson), Ерік Вінзенрід (Eric Winzenried), Стів Куган (Steve Coogan), Валері Езлінн (Valerie Azlynn), Мет Левін (Matt Levin), Девід Пресман (David Pressman), Емі Стіллер (Amy Stiller), Денні МакБрайд (Danny McBride), Демпсі Сілва (Dempsey Silva)

Фільм Грім у тропіках (2008) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+4 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам