загрузка...

Фільм І моє серце завмерло (2005)

De battre mon coeur s'est arrêté / The Beat That My Heart Skipped
Постер до фільму І моє серце завмерло (2005)
Тома з легкістю можна назвати людиною гідним свого батька. Він не за покликанням, а за батьківським вимогу допомагає йому у веденні кримінальних справ. Том вважає себе зобов'язаний допомагати батькові. Принаймні, у разі непередбаченої переробки, він зможе прикрити батька, захистити. Але така участь починає йому набридати. Йому набридло жити в небезпеці і тривозі. Хочеться легкої романтики і музики. Том постійно слухає музичні диски і носить навушники. Але все не те. Все не справжнє. Йому хочеться живої музики, як в той час, коли його мати грала йому на роялі. Хлопець замислився над природою свого існування. А може він живе не правильно? І чому він повинен наслідувати батька, а не матір? Раптово він стає за рояль і розуміє, що йому це подобається. Том бере уроки гри на музичному інструменті у китайської піаністки. Він нічого не розуміє, що вона говорить, за неї говорить музика, яку вона грає. Тепер у Тома немов два життя. Одне - за правилами батька, а друге - по натхненню від матері. Вночі він все також висувається з бейсбольною битою на допомогу батькові, а вдень насолоджується звуками рояля. І музика дає йому надію на правильне життя, на любов і сім'ю.

Інформація про фільм І моє серце завмерло (2005)

Рік: 2005
Країна: Франція
Кіностудія: Canal+
Режисер: Жак Одіар
Основні актори: Ромен Дюрі, Нільс Ареструп, Джонатан Цассаї, Жиль Коен, Лін Ден Пем, Ауре Атіка, Еммануель Дево, Антон Яковлев, Мелані Лоран, Агнес Обе

Фільм І моє серце завмерло (2005) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам