загрузка...

Фільм Інший світ 2: Еволюція (2006)

Underworld 2: Evolution
Постер до фільму Інший світ 2: Еволюція (2006)
За часів, коли на Землі з'явилися перші вампіри і лику, світ поділився на три воюючі між собою фракції. Так вийшло, що першим вампіром і першим Лікані стали рідні брати-близнюки Маркус і Вільгельм. В результаті нездоланних розбіжностей перевертень Вільгельм був заточений в склеп навічно одним з поплічників Маркуса, воєводою Віктором. Після масштабного конфлікту перевертнів і вампірів вже в наш час, Віктор був убитий одним із зрадників. Вампирша Селін і її коханий, гібрид Майкл, намагаються сховатися від переслідувачів. Тим часом Крейвен планує знищити сплячого в саркофазі Маркуса, щоб отримати повну владу над усім вампирским родом. Маркусу вдається прокинутися раніше, ніж Крейвен зі своїми людьми знаходять його. Перший вампір ще не достатньо сильний, але все одно непереможний. Він вбиває Крейвена і всіх його поплічників, після чого дізнається місце положення другого саркофага, де довгі століття був заточений його брат Вільгельм. Крім цього, скориставшись новітніми технологіями, Маркус обчислює притулок Майкла і Селін. Тим часом, Майкл потрапляє на очі звичайним поліцейським, тим самим розкривши свої координати для всіх бажаючих. Поліцейську хвилю перехоплює команда таємничих чистильників, які тут же відправляються на пошуки Ліка. Маркус намагається вбити Селін і дістати її амулет, але їй разом з Майклом вдається сховатися. Щоб зрозуміти наміри першого вампіра і дізнатися про справжнє призначення амулета, парочка прямує до вампірського архіваріуса Таниса, якого Віктор прогнав з ганьбою з клану, коли Селін була ще маленькою. Той розповідає дівчині, що амулет, подарований їй батьком, є частиною ключа, що відкриває в'язницю Вільгельма. Танис радить втікачам попросити допомоги у якогось Лорензо Макар, про який незабаром дізнається і Маркус. Прибувши на базу їх передбачуваного рятівника, Селін і Майкл довідаються, що під особистістю Макар ховається батько Маркуса, Олександр Корвинус, найперший безсмертний і предок Майкла. У самий розпал знайомства на скромну вечірку заявляється Маркус і майже всіх вбиває, отримавши амулет Селін. Дізнавшись місцезнаходження саркофага брата, перший вампір відлітає. Прокинувшись, Селін розмовляє з вмираючим Олександром і потім допиває залишилася у нього кров. Отримавши нехілий заряд мудрості і сил, вона стає сверхвампіром. Разом з Майклом вони летять в замок Віктора, де виявляють, що саркофаг уже відкрито і кругом гори трупів. Починається дика сутичка, в ході якої Маркус розуміє, що дівчина стала набагато сильніше і небезпечніше для нього. В результаті Селін вбиває Маркуса, а Майкл знищує Вільгельма. Як тільки встає сонце, Селін розуміє, що денне світло більше не загроза для неї. Всі щасливі і задоволені.

Інформація про фільм Інший світ 2: Еволюція (2006)

Рік: 2006
Країна: США
Кіностудія: Lakeshore Entertainment
Режисер: Лен Уайзмен
Основні актори: Кейт-Бекінсейл Скот Спідмен, Майкл Шин, Тоні Каррен, Шейн Броллі, Дерек Якобі, Біл Найї, Ервин Ледер, Стівен Макінтош, Софі Майлс, Роббі Гі, Вентуорф Міллер, Кевін Грев"є, Зіта Горог, Деніс Дж. Козелу, Браян Стіл, Скот МакЕлрой, Тод Шнайдер, Сандор Болла, Хенк Амос, Жужа Барсі, Річард Цетрон, Майк Мукатіс, Сандор Борос, Янос Ола, Джон Ман, Майкл Шин, Софі Майлс, Річард Цетрон, Майк Мукатіс, Крістін Даніель, Кайя Джестал, Атіла Ловаджі, Олександр Грант, Моніка Гамбург, Лілі Мо Шин

Фільм Інший світ 2: Еволюція (2006) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам