загрузка...

Фільм Юні Мутанти Черепашки Ніндзя. Таємниця Препарату (1991)

Teenage Mutant Ninja Turtles II
Постер до фільму Юні Мутанти Черепашки Ніндзя. Таємниця Препарату (1991)
Режисером Майклом Прессману знята друга частина розважальної трилогії про пригоду невтомних черепашок, ця анімаційна стрічка орієнтована на маленьку глядача, вона називається, "Черепашки-ніндзя 2: Таємниця смарагдового зілля" (Teenage Mutant Ninja Turtles II - The Secret of the Ooze). У мультфільмі величезна кількість запаморочливих лялькових спецефектів, в боях черепашок зі злом, часто використовуються сальто і кульбіти, звичайно ж, з сьогоднішніми спецефектами важко порівнювати адже все-таки пройшло не так вже мало років, але потрібно відзначити, що, незважаючи ні на що, дітлахи сприймають цей мультфільм на ура. У цій стрічці черепашки усвідомлюють, що вже виросли, їм стало відомо, що існує секрет смарагдового зілля. У процесі перегляду мультфільму діточок чекає сюрприз - це поява нових героїв, величезної черепахи і вовка-мутанта. Черепашкам-ніндзя знову належить битися зі злим і підступним Шредером, він знову працює над хитромудрим планом по знищенню черепашок. Експериментуючи з хімічними препаратами Шредер створює зілля, яке здатне з двох його посіпак мутантів Біола і рокстеді зробити безстрашних і непереможних монстрів. Наші герої повинні вступити в битву з монстрами, яких створив Шреддер і, звичайно ж, здобути перемогу.

Інформація про фільм Юні Мутанти Черепашки Ніндзя. Таємниця Препарату (1991)

Рік: 1991
Країна: США, Гонконг
Кіностудія: Golden Harvest
Режисер: Майкл Прессман
Основні актори: Пейдж Турко, Марк Казо, Девід Уорнер, Лейф Тільда, Кенн Скотт, Кевін Клеш, Ерні Рейєс мл., Франсуа Чау, Тоширо Обата, Реймонд Серра, Марк Джінтер, Курт Брайант, Кевін Неш, Кейт Кулуріс, Марк Доерр, Тім Параті, Джон Брейді, Дьюї Уебер, Ванілла Айс та інші.

Фільм Юні Мутанти Черепашки Ніндзя. Таємниця Препарату (1991) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам