загрузка...

Фільм Каратель (2004)

The Punisher
Постер до фільму Каратель (2004)
Френк Касл виконав свій обов'язок перед батьківщиною, він відслужив агентом ФБР багато років, і тепер може спокійно зайняти новий пост офісного працівника. Він піде від небезпечних справ і повністю присвятить себе дружині і дітям. І у них буде багато приводів для радості. Але в черговий раз доля піднесла йому страшний сюрприз. Під час завершення останнього спецзавдання він втрачає надію на майбутнє, його сім'ю жорстоко вбивають. І тепер у нього єдина мета - знайти цього ката. Френк більше нічого не втратить, адже у нього більше нічого немає. Можна повністю віддатися роботі і, незважаючи на ризик, знайти і знищити тих, хто зіпсував його існування. Він не шукає підтримки. Він живе думкою про помсту. Ті, заради кого він скільки разів пізно повертався додому і ризикував життям, більше не можуть його обійняти.

Інформація про фільм Каратель (2004)

Рік: 2004
Країна: США, Німеччина
Кіностудія: Marvel
Режисер: Джонатан Генслейг
Основні актори: Бен-Фостер, Джон-Траволта Томас Джейн, Вілл Паттон, Ребекка Ромейн, Джон Пінетт, Саманта Матіс, Маркус Джонс, А. Рассел Ендрюс, Джеймс Карпінелло, Лаура Гаррінґ, Едді Джемісон, Кевін Неш, Марк Коллі, Рой Шнайдер, Том Новікі

Фільм Каратель (2004) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам