загрузка...

Фільм Хаос (2005)

Chaos
Постер до фільму Хаос (2005)
«Хаос» - бойовик з елементами трилера від кінокомпанії Lionsgate. Ця кінокомпанія зняла такі знамениті блокбастери як «Адреналін», «Американський психопат», «Нестримні» та багато-багато інших. «Хаос» витриманий в кращих традиціях. У головних ролях Джейсон Стетхем і Уестлі Снайпс. У цьому фільмі ці актори є антагоністами. Крім відмінної якості стрільби, вибухів і інший каскадерської роботи, в цьому фільмі присутня і елемент саспенсу, нагнітання атмосфери, що робить його набагато цікавіше. Озброєна група бандитів вривається в банк і бере в заручники всіх присутніх. На місце по тривозі відразу приїжджає поліція. Ватажок бандитів вимагає переговірника. Причому не кого-небудь, а копа з поганою репутацією - Коннерс. Поки ведуться переговори, група захоплення вривається в будівлю банку. Стрілянина, метушня - грабіжникам вдається втекти з місця злочину під виглядом заручників. Найдивніше - з банку не вкрадена жодна банкнота. Втім, пізніше з'ясовується, що через банківський комп'ютер на сторонній рахунок був переведений мільярд доларів. Для того щоб дізнатися, як далі будуть розвиватися події, рекомендуємо дивитися онлайн «Хаос».

Інформація про фільм Хаос (2005)

Рік: 2005
Кіностудія: Mobius International
Режисер: Тоні Гігліо
Основні актори: Джейсон-Стетхем, Веслі-Снайпс Генрі Черні, Джастін Водделл, Ніколас Ліа, Джессіка Стін, Роб ЛаБелль, Джон Кассіні, Деймон Джонсон, Раян Філліп

Фільм Хаос (2005) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам