загрузка...

Фільм Хижак 2 (1990)

Predator 2
Постер до фільму Хижак 2 (1990)
У Лос-Анджелесі 1997 року розгортається війна банд. Під час однієї з перестрілок два офіцера поліції виявляються поранені, на допомогу приходять лейтенант Майк Харриган, а також офіцери Арчілета і Кантрелл. Раптово лунають крики, і чути вибух. Герої бачать, що майже всі бандити вбиті, причому особливо жорстоким способом. Харриган помічає щось схоже на міраж, але потім прибуває агент Кейс і просить поліцію покинути це місце. Незабаром ситуація повторюється, і хтось вбиває банду колумбійців, залишивши в живих лише одну повію. На місці злочину поліцейський знаходять наконечник списа з дивного металу. Вночі Арчілета вирішує знову прийти сюди, щоб забрати наконечник, але його тут же вбивають. Пізніше в метро зав'язується бійка між пасажирами і бандитами, вбивця з'являється і там, починаючи вбивати всіх підряд. Харриган прибуває туди і починає переслідувати вбивцю на своєму автомобілі, але незабаром люди Кейса хапають його. Майк дізнається, що всьому виною прибулець, за яким полює уряд, бажаючи заволодіти його технологіями. Група відправляється влаштовувати гостю пастку, але той вбиває бійців. Харриган залишається зовсім один. Він бореться з прибульцем на даху, і йому вдається відсікти противнику руку його ж бумерангом. Після цього прибулець починає тікати, лейтенант переслідує його, і вони виявляються на космічному кораблі, де герой добиває лиходія. Родичі істоти в знак поваги дарують Харрігану старовинний пістолет, після чого беруть полеглого товариша і відлітають.

Інформація про фільм Хижак 2 (1990)

Рік: 1990
Країна: США
Кіностудія: Davis Entertainment
Режисер: Стівен Хопкінс
Основні актори: Денні-Гловер Кевін Пітер Хол, Гері Бьюзі, Рубен Бладес, Марія Кончита Алонсо, Біл Пекстон, Роберт Тисни, Адам Болдуін, Кент Маккорд, Мортон Дауні мл.

Фільм Хижак 2 (1990) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+3 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам