загрузка...

Фільм Хранителі (2009)

Watchmen
Постер до фільму Хранителі (2009)
Річард Ніксон обраний на третій термін президентства в Сполучених Штатах, а жахлива війна у В'єтнамі закінчилася повною і беззастережною перемогою американців. У країні правлять республіканці, а рух хіпі пригнічується швидко і криваво, всіх людей, які виходять на демонстрації, просто розстрілюють на місці. СРСР озброївся ядерною зброєю до зубів, і тільки п'ят хвилин на «Часах кінця світу» відділяє людство від цілковитої руйнації. Саме в таких умовах було вирішено повністю відмовитися від армії і поліції, але охороняти правопорядок все ж потрібно. Тоді на світ виходять супергерої, які об'єдналися в спеціальні групи, які пильно спостерігають за тим, щоб людство не зруйнувало саме себе. Найпотужніша команда - «Хранителі», їх шестеро, і вони оберігають мир від втрати тендітної рівноваги. Але це зовсім не міфічні істоти, наділені надлюдськими здібностями. Це просто люди, які вирішили за всяку ціну зберегти мир і порядок. Єдиний, хто дійсно має паранормальні здібності - Доктор Манхеттен, він більш схожий на бога, ніж на людину, і на ньому і тримається вся захист в протистоянні з боєголовками Радянського Союзу. Один з супергероїв, маргінал і відщепенець Роршах, який відмовився зняти маску після їх заборони, починає власне розслідування, так як убитий його колега, а ніхто не бажає вірити в змову. Виявляється, що смута існує насправді. Хтось бажає вбити Манхеттена, адже він винайшов абсолютний джерело енергії. Замах провалюється, зате відкривається, що за всім стоїть ще один супергерой - Адріан Вейдт. Попри всі старання, глави земних держав домовляються про співпрацю, а Доктор Манхеттен йде на спочинок, відправившись на Марс.

Інформація про фільм Хранителі (2009)

Рік: 2009
Країна: США
Кіностудія: Paramount-Pictures
Режисер: Зак Снайдер
Основні актори: Біллі Крудап (Billy Crudup), Метью Гуд (Matthew Goode), Джекі Ерл Хейлі (Jackie Earle Haley), Джефрі Дін Морган (Jeffrey Dean Morgan), Патрік Уілсон (Patrick Wilson), Карла Гуджино (Carla Gugino), Мет Фрюер (Matt Frewer), Стівен МакХетті (Stephen McHattie), Лаура Менел (Laura Mennell), Малін Акерман

Фільм Хранителі (2009) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам