загрузка...

Фільм Коммандо (1985)

Commando
Постер до фільму Коммандо (1985)
До відставному полковнику Джону приїжджає колишній командир, який попереджає чоловіка про небезпеку: один за іншим гинуть члени їх минулої команди. Як тільки генерал відлітає, бандити нападають на будинок офіцера і викрадають його дочку. З'ясовується, що ця затія належить злісному диктатору, якого в минулому вдалося повалити полковника. Тепер він шантажує свого ворога життям дитини, змушуючи відправитися в латиноамериканську країну, щоб убити їх чинного президента. Права рука злочинця - товариш по службі Джона, який прийняв іншу сторону. До офіцеру приставляють бандита і відправляють на виконання завдання, але в літаку йому вдається вбити свого супроводжуючого і вистрибнути за борт. З'ясувавши розташування військової бази диктатора, на якому той може утримувати його дочка, герой грабує збройовий магазин і вирушає в дорогу. Тим часом, ватажок дізнається про зникнення Джона, і збирається розправитися з його дитиною, але дівчинці вдається втекти з-під варти і зачаїтися в підвалі. Прибулий батько розправляється з солдатами свого ворога, а після знищує і його самого. У пошуках дочки, чоловік стикається зі зрадником-іншому, з великими труднощами перемагаючи його в сутичці. Прибулий на допомогу генерал пропонує полковнику знову повернутися на роботу, проте Джон не погоджується, повідомивши, що це війна була останньою в його житті. Забравши дівчинку, він відлітає з нею на гідроплані.

Інформація про фільм Коммандо (1985)

Рік: 1985
Країна: США
Кіностудія: Silver Pictures
Режисер: Марк Л. Лестер
Основні актори: Арнольд-Шварценегер Рей Дон Чон, Ден Гедая, Вернон Веллс, Джеймс Олсон, Девід Патрік Келлі, Алісса Мілано, Білл Дьюк, Дрю Снайдер, Шарон Вайт, Білл Пекстон, Бренскомб Річмонд

Фільм Коммандо (1985) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам