загрузка...

Фільм Легіон (2010)

Legion
Постер до фільму Легіон (2010)
Архангел Міхал падає з небес на землю в районі Лос-Анджелеса, відрізає свої крила і зламує склад зі зброєю. Вороги перетворюють поліцейських, які прибули за викликом, в одержимих але екс-ангел розправляється з ними і їде на патрульному автомобілі в закусочну «Paradise Falls» в Мохаве. Поки він туди добирається, одержимий в тілі старої атакує присутніх в закладі випадкових людей, тим вдається відбитися, але через гігантський рою мух вони виявляються заблоковані в будівлі. Слідом за Михайлом до бістро починають прибувати натовпу одержимих, проте завдяки привезеному їм зброї все атаки вдається відбити. Колишній ангел вводить людей в курс справи, розповідаючи про месію, яким вагітна офіціантка Чарлі, і про свій намір захищати його. Винищення людства вже почалося - по радіо обложені дізнаються про інших осередках опору, але Михайло відмовляє їх від спроб об'єднання, на відкритій місцевості занадто небезпечно. На наступну ніч атаки тривають і, захищаючи народжує Чарлі, гине ще один чоловік. Труби сповіщають про появу Гавриїла - архангела, який прибув особисто покінчити з бунтівниками. Михайло вступає з ним у бій, намагаючись виграти час, а Одрі, Чарлі і Джип евакуюються на вантажівці - сила новонародженого не дозволяє тваринам дістатися до них. Гавриїл валить свого суперника, а останній вмираюча людина підпалює газ, підриваючи закусочну. Архангел переслідує трійцю, атакуючи позашляховик, Одрі жертвує собою, влаштувавши аварію і придавивши ворога. Коли ж Гавриїл наздоганяє останніх вижили, з небес спускається воскреслий Михайло, який пояснює, що все це було частиною божого плану по перевірці ангелів. Ті видаляються, а пара людей з немовлям спрямовуються до невеликого поселення в долині.

Інформація про фільм Легіон (2010)

Рік: 2010
Країна: США
Кіностудія: Bold Films
Режисер: Скотт Стюарт
Основні актори: Пол-Беттані Кевін Дюранд, Денніс Квейд, Лукас Блек, Адріанн Палікі, Чарльз Даттон, Тайріз Гібсон, Джон Тінні, Кейт Волш, Вілла Голланд та інші

Фільм Легіон (2010) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам