загрузка...

Фільм Маска Зорро (1998)

The Mask of Zorro
Постер до фільму Маска Зорро (1998)
Каліфорнія початку 19 століття. Місцеве мексиканське населення жорстоко гнобиться іспанцями, а головний ворог народу - губернатор Дон Рафаель Монтеро, який піклується лише про свій добробут. Єдина людина, яка здатна протистояти йому, - герой-одинак, якого всі знають під ім'ям Зорро. Він завжди з'являється з нізвідки, ховаючи обличчя під чорною маскою. Вирішивши позбутися від Зорро, Монтеро заманює його в пастку. Він влаштовує публічну страту невинних селян, чекаючи, що герой прийде на їх порятунок. Його план спрацював, Зорро з'являється, розправляється з катами, рятує засуджених і зникає. Тільки на цей раз людям Монтеро вдається простежити за ним. Вони вриваються до нього в будинок, де Зорро, чиє справжнє ім'я - Дієго де ла Вега, відпочивав в оточенні дружини і дочки, і намагаються схопити. У запалі сутички Рафаель вбиває дружину Дієго і приголомшує ударом його самого. Зорро приходить до тями вже пов'язаним хто сидів у клітці. Його будинок підпалений, Рафаель забирає собі його дочка. Дієго кидають до в'язниці. Двадцять років по тому. Дон Рафаель після довгої відсутності повертається до Каліфорнії разом з уже дорослою дочкою, Оленою. Перше, що він робить по приїзду, - відвідує в'язницю, щоб розшукати Зорро. Там, прийнявши за свого ворога іншу людину, вбиває його. Справжньому Дієго де ла Вега вдається втекти з в'язниці. Його мета - помститися за родину і повернути собі дочку. Зорро випадково знайомиться з молодим хлопцем Алехандро, чийого брата недавно вбив один із слуг Монтеро, генерал Лав. Дієго вирішує зробити знайомого новим Зорро і своїм знаряддям помсти. Алехандро, перетворившись дворянином, входить в близьке коло Дону Рафаеля. Також він знайомиться з Оленою, в яку відразу закохується. У планах Монтеро - приєднати до Каліфорнії сусідні землі, багаті золотом. А заплатити за землі він планує золотими злитками, які він там давно вже незаконно видобуває. Дієго зустрічається з Оленою і розповідає, що він - її батько, вона спочатку не вірить, але потім по деталях його розповіді розуміє, що це правда. Щоб продавець земель не здогадався, що у нього з-під носа крадуть золото, Рафаель наказує підірвати рудник разом з працівниками. Алехандро і Дієго рятують людей. У вирішальних сутичках Алехандро вбиває генерала Лава, а Дієго розправляється з Рафаелем, але, отримавши поранення, помирає на руках у Олени. Алехандро і Олена одружуються, у них народжується син.

Інформація про фільм Маска Зорро (1998)

Рік: 1998
Країна: США, Німеччина
Кіностудія: TriStar-Pictures
Режисер: Мартін Кемпбелл
Основні актори: Ентоні-Хопкінс, Антоніо-Бандерас, Кетрін-Зета-Джонс Стюарт Вілсон (Stuart Wilson), Метт Летшер (Matt Letscher), Морі Чайкін (Maury Chaykin)

Фільм Маска Зорро (1998) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам