загрузка...

Фільм Нальотчики / Хлопчаки-нальотчики (2010)

Takers
Постер до фільму Нальотчики / Хлопчаки-нальотчики (2010)
Успішна команда грабіжників банків здійснює озброєний наліт на лос-анджелеське відділення Федерального банку Каліфорнії. Четверо опитаних хлопців за допомогою банківської що служить повідомляють про пограбування на місцевому телеканалі. Коли на дах хмарочоса прибуває вертоліт першого телевізійників, їх уже чекає охоронець будівлі. Насправді охоронець виявляється спільником грабіжників, а ідея скористатися вертольотом цікавих журналістів - "домашньою заготовкою». Розслідувати пограбування федерального банку і крадіжку двох мільйонів доларів США зі сховища доручають досвідченому детективові Джеку Уиллису. Точний розрахунок часу, грамотно сплановані проникнення і відхід, використання автоматичного зброї, професійна робота підривника - на думку Вілліса, в справі замішані колишні військові. Тим часом з в'язниці достроково виходить колишній учасник банди на прізвисько Привид. Кілька років тому при пограбуванні банку Примари поранили і залишили в руках поліцейських. Вірний уговору, він зумів зберегти таємниці імена подільників. Привид пропонує приятелем продуманий план нового пограбування. На кону - 20 мільйонів доларів.

Інформація про фільм Нальотчики / Хлопчаки-нальотчики (2010)

Рік: 2010
Країна: США
Кіностудія: Rainforest Films
Режисер: Джон Люссенгоп
Основні актори: Метт Діллон, Пол Вокер, Ідріс Ельба, Джей Ернандез, Майкл Ілі, Тіп "Ті. Ай" Гарріс, Кріс Браун, Гейден Крістенсен

Фільм Нальотчики / Хлопчаки-нальотчики (2010) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам