загрузка...

Фільм Охоронець для дочки (1997)

Sara
Постер до фільму Охоронець для дочки (1997)
Фільм, після якого весь світ заговорив про польському кіно. Багато критиків вважають, що знаменитий «Гнів» Тоні Скотта натхненний саме цією картиною. Головного героя картини звуть Леон, так само як і відомого кілера з однойменної класики Люка Бессона. Втомлений від життя, пошарпаний долею чоловік за сорок колись був елітним спецназівців, але з тих пір пройшло вже дуже багато часу. Постійні запої, бійки в барах, якісь випадкові дівчата, про яких не згадати і на наступний день після знайомства - це нове життя Леона. До того ж останнім часом туго з роботою, а кредит в улюбленому барі вже перевищив всі ліміти. Леон влаштовується на роботу охоронцем до Юзефу, місцевому кримінальному авторитету. Він повинен захищати шістнадцятирічну Сару, дочку Юзефа, якому в світлі останніх конфліктів загрожують серйозні розборки. Несподівано для самого себе Леон перероджується, а Сара знаходить справжню любов. Але різниця у віці і негаразди з конкурентами батька дівчини вносять свої корективи в цю і без того непросту історію. Для того щоб дізнатися, як далі будуть розвиватися події, рекомендуємо дивитися онлайн «Охоронець для доньки».

Інформація про фільм Охоронець для дочки (1997)

Рік: 1997
Країна: Польща
Кіностудія: Hertiage Films
Режисер: Мацей Шлесіцкі
Основні актори: Богуслав Лінда, Агнешка Влодарчик, Цезарі Пазура, Марек Перепечко, Станіслав Брудни, Славомір Сулей, Дорота Мацієвська, Джек Рекніч, Кжиштоф Кумор, Станіслав Пенксик

Фільм Охоронець для дочки (1997) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам