загрузка...

Фільм П'ятий вимір (2009)

Push
Постер до фільму П'ятий вимір (2009)
В епоху Другої світової війни фашисти проводили експерименти над людьми. В результаті з'явилися індивідууми, що володіють надприродними здібностями. Війна давно пройшла, але окремі особи з незвичайними можливостями залишилися, як і секретна Служба, яка займається їх вивченням. Нік, телекінетік, який отримав свій творчий хист від батька, змушений ховатися від службистів в Гонконзі. Тут його знаходить молода провидиця Кессі. Маму дівчата схопили і утримують в полоні агенти Служби. Щоб врятувати жінку, молодим людям належить відшукати якусь дівчину, якій вдалося вижити після ін'єкції і втекти від службистів, прихопивши цінний кейс. За дівчиною і кейсом полює не тільки Служба, а й члени «тріади» Гонконгу, серед яких брати-Кровопусков, чий крик здатний руйнувати предмети і змушувати кровоносні судини лопатися, і сестра-провидиця, яка направляє їх. Дівчиною, ключем всієї історії, виявляється стара подруга Ніка - Кіра. Вона дивним чином вміє вселяти людям емоції, помилкові спогади і навіть ставлення до неіснуючих подій. Кіра надійно сховала кейс, перш ніж стерти свою пам'ять. Майбутнє постійно змінюється, що сильно турбує Кессі. Щоб обдурити долю, Нік збирає команду людей з різними здібностями, серед яких виявляються Мізинчик - тінь, що вміє приховувати щось від агентів службистів, Хук - перетворювач, здатний на короткий час міняти вид предметів, і його подруга - нюхач, яка визначає за запахом, де знаходиться людина або предмет. Разом їм вдається реалізувати неймовірний план і дістатися до кейса з препаратом, що підсилює надприродні здібності. Тепер у них є річ, яку агенти Служби з задоволенням поміняють на будь-якого полоненого.

Інформація про фільм П'ятий вимір (2009)

Рік: 2009
Кіностудія: Summit-Entertainment
Режисер: Пол МакГиган
Основні актори: Кріс Еванс, Дакота Фаннінг, Джімон Хунсу, Камілла Белль, Джоель Гретш, Роберт Тсонос, Брендон Перлман, Нил Джексон, Колін Форд, Кай Чунг Люн та інші.

Фільм П'ятий вимір (2009) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам