загрузка...

Фільм Патріот (2000)

The Patriot
Постер до фільму Патріот (2000)
Сувора історична драма Ролландо Еммеріха «Патріот» оповідає про події часів війни за незалежність Сполучених Штатів. Дивитися онлайн цю повну трагічного героїзму історію можна на нашому сайті прямо зараз. Бенджамін Мартін (Мел Гібсон) - люблячий батько великого сімейства. Він щиро вважає, що зовсім не зобов'язаний кидатися в палаючий вогонь боротьби за незалежність від Британської імперії. Свого часу Бенджамін вже пролив чимало крові, борючись за землю, на якій живе, і тепер турбота про сім'ю для нього важливіше гучних патріотичних закликів. Бенджамін намагається пояснити свій вибір старшим дітям, але один з синів мирного фермера (Хіт Леджер) звинувачує батька в боягузтві: гарячий хлопець не може зрозуміти, як можна залишатися осторонь, коли вершиться доля твоєї країни. Але все змінюється в одну мить, коли біда приходить в будинок Бенджаміна. Зіткнувшись з холоднокровним ворогом, заслужений ветеран знову бере в руки зброю і на чолі безжального і невловимого загону ополченців встає на захист того, що йому дорожче життя. Подивитися фільм "Патріот" онлайн ви можете в хорошій якості. Приємного перегляду!

Інформація про фільм Патріот (2000)

Рік: 2000
Країна: США, Німеччина
Кіностудія: Columbia-Pictures
Основні актори: Мел-Гібсон, Хіт-Леджер Джоелі Річардсон (Joely Richardson), Джейсон Айзекс (Jason Isaacs), Кріс Купер (Chris Cooper), Чекі Каріо (Tchéky Karyo), Рене Обержонуа (Rene Auberjonois), Ліза Бреннер (Lisa Brenner), Том Вілкінсон (Tom Wilkinson), Донал Балка (Donal Logue) та інші

Фільм Патріот (2000) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+8 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам