загрузка...

Фільм Пряма і явна загроза (1994)

Clear and Present Danger
Постер до фільму Пряма і явна загроза (1994)
Перед нами заплутаний, оповитий таємницями політичний детектив "Пряма і явна загроза" (Clear and Present Danger). Це продовження цілого циклу кінострічок про пригоди Джека Райана, якого майстерно зіграв талановитий актор Харісон Форд. Головний герой опиняється в ролі глави спеціального розвідувального відділу ЦРУ. Завдяки посади і заслугам, він на хорошому рахунку і вхожий в Білий Дім. Райн працює над складною трудомісткою справою про наркодилерів Колумбії, і навіть не здогадується, що уряд веде там таємні бойові дії. Курирує цю акцію один з довірених осіб президента - начальник безпеки країни і головний шеф в управлінні ЦРУ Сполучених Штатів Америки. Свої темні справи вони проводять за допомогою професійних, безжалісних найманців. Ох, нашому герою доведеться попітніти розплутуючи цей клубок. Фільм дуже динамічний і нереально видовищний. Приголомшливо сповнені сцени перестрілок, закручений, непередбачуваний сюжет і несподівана розв'язка. Так, за переглядом час пролетить не помітно, кінофільм ідеально поєднує все краще з жанру заплутаного політичного детективу і бойовика.

Інформація про фільм Пряма і явна загроза (1994)

Рік: 1994
Країна: США
Кіностудія: Paramount-Pictures
Режисер: Філліп Нойс
Основні актори: Гарісон-Форд Віллем Дефо / Willem Dafoe, Енн Арчер / Anne Archer, Хоакім де Альмейда / Joaquim de Almeida, Генрі Черни / Henry Czerny, Харріс Юлін / Harris Yulin, Дональд Моффат / Donald Moffat, Мігель Сандовал / Miguel Sandoval, Бенджамін Бретт / Benjamin Bratt, Реймонд Крус / Raymond Cruz

Фільм Пряма і явна загроза (1994) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам