загрузка...

Фільм Рембо: Перша кров 2 (1985)

Rambo: First Blood Part II
Постер до фільму Рембо: Перша кров 2 (1985)
У другій частині відомої серії "Рембо: Перша кров 2" дії відбуваються у В'єтнамі. Десь в тропічних джунглях є табір Вьетконга, в якому судячи з інформації залишилися американські військовополонені. Армія США планує небезпечну операцію з порятунку полонених солдатів. Але військові обмежені в повноваженнях, масштабні операції заборонені на території чужої держави і тому вони змушені вдатися до допомоги однієї людини. Ця людина-оркестр не хто інший, як Джон Рембо, який відпрацьовує в каменоломні, в якості покарання за події першої частини. Джону обіцяють скостити термін, зняти всі звинувачення і повернути чесне ім'я. Рембо погоджується кривлячи душею, але виходу немає. Невтомному бійцю дають вказівку тільки розвідати обстановку, але ні в якому разі не вступати в бій, навіть якщо закортить. Опинившись на місці, Рембо розуміє, що розворушив осине гніздо. Його підставляють, залишаючи помирати в оточенні в'єтнамських бійців. Але Джон стійко переживає все тортури і вибирається з полону, щоб почати нову в'єтнамську війну.

Інформація про фільм Рембо: Перша кров 2 (1985)

Рік: 1985
Країна: США
Кіностудія: Anabasis N.V.
Режисер: Джордж П. Косматос
Основні актори: Сільвестр-Сталлоне Річард Кренна (Richard Crenna), Чарльз Напьер (Charles Napier), Стівен Беркофф (Steven Berkoff), Джулія Ніксон (Julia Nickson-Soul) та інші.

Фільм Рембо: Перша кров 2 (1985) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам